Polepy v dohrávce bodovaly v Janovicích

Uhlířské Janovice/ V dohrávaném utkání odloženého duelu 18. kola fotbalové I.A třídy přivítaly Uhlířské Janovice na svém hřišti celek z Polep. Hostující hráči měli co napravovat, v podzimním utkání doma prohráli 0:1 po chybě gólmana Malého, který se mezi tři tyče postavil i tentokrát.

22.4.2009 3

Z utkání Uhlířské Janovice - Polepy (1:1).Foto: Deník/Michal Bílek

Uhlířské Janovice – Polepy 1:1

Ten, kdo se opozdil, neviděl úvodní branku duelu. Tečovaná střela Uhra sice rozvlnila síť, ale euforii domácích rázně utnul hvizd hlavního rozhodčího pro ofsajdové postavení. Opravdová gólová radost propukla v 15. minutě, kdy po přiklepnutí Stoupy napřáhl Jícha zpoza vápna a umístěnou přízemní nechytatelnou střelou otevřel skóre – 1:0.
Patrný podpis na inkasované brance gólmana Malého asi nalákal ke střeleckému pokusu i L. Bohatce, který však mířil těsně vedle polepské svatyně. To už byl ovšem stav vyrovnaný, neboť chvíli předtím vyrovnal Müller. Další gólová radost nebyla nikomu dopřána. Na jedné straně Kopeckému chybělo více dravosti v souboji s Malým, na druhé straně mířil Suchánek do tyče a dorážející Javorek vysoko nad.
V úvodu druhého poločasu měl dvakrát dobrou palebnou pozici L. Kmoch. Nejdříve ho vychytal Verner, druhý pokus o chvíli později polepský záložních nenasměroval do prostoru vymezeného brankovou konstrukcí. A když se neujaly ani další šance, skončil zápas nerozhodně 1:1.
„Soupeř byl kvalitní. Za druhý poločas jsme si ale zasloužili vyhrát. Hráli jsme dobře,“ řekl po utkání trenér Polep Miloš Malina.

Branky: 15. Jícha – 25. Müller. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: Bohatec, Kopecký, Jícha, Musil – Zelenka. Diváci: 280. Poločas: 1:1.
Polepy: Malý – Dušek, Suchánek, Týma, Zelenka – Kesner, Müller, L. Kmoch, Javorek – Křelina, Slezák.