Vyšehrad – Polepy 3:1

Pohled na tabulku sice ještě není tak strašidelný, ale bilance v jarní části už ano. Fotbalisté Polep totiž v úvodních čtyřech kolech získali pouze jediný bod za remízu na Kladně. Jinak kráčejí od porážky k porážce. Naposledy se museli sklonit před Vyšehradem, kterému podlehli o dva góly.

A to přitom odehráli v jarní části se soupeřem možná nejlepší partii. Jenomže vyrobili hrubé chyby, které soupeř dokázal potrestat.

Vyšehrad, který si dělá zálusk na postup do ČFL, začal utkání hodně zostra. Už po pěti minutách vedl 2:0. O chvíli později stačili hosté snížit, ale další branku už přidat nedokázali. Naopak domácí výhru pojistili deset minut před koncem.

Branky: 3. a 5. T. Kafka, 80. Jánoš – 12. Suchánek z PK. Rozhodčí: Schröter. ŽK: 0:1. Diváci: 300. Poločas: 2:1.

Polepy: Procházka – Hrabal (85. Lukáš Křelina), Suchánek, Murárik, Karkoš – Růžička (80. Slezák), Müller, Paták, Kmoch, Javorek (87. Vojtíšek) – Libor Křelina.