TJ Slavia Louňovice - AFK Pečky 3:0

Louňovice sedm kol před koncem jasně vedou nejnižší krajskou soutěž a míří tak za postupem. Pečkám se na jaře zatím moc nedaří, neboť dokázaly jen jednou zvítězit. Zato domácí ztratili body na posledy v 10. kole, to remizovali s Kondracem.

Sobotní zápas tedy měl jasného favorita. Pečky se hned v úvodu mohly dostat do vedení, ale své dvě dobré šance neproměnily. A za to pykaly. Soupeř totiž po dvaceti minutách hry vstřelil během chvíle dvě branky. ,,Louňovice daly na 2:0 a bylo prakticky rozhodnuto," řekl Lukáš Vlk, hrající trenér Peček.

Poločas skončil rozdílem dvou gólů. Slavia přidala ve druhé půli ještě jednu branku. ,,Dnes za nás hráli čtyři dorostenci. Máme totiž problém se zdravotním stavem hráčů. Máme hodně zraněných a problém to dát pořádně dohromady. S tím si zkušený soupeř dokázal poradit," hodnotil duel Vlk. ,,Ovšem má to i pozitivum. Můžeme dát šanci mladým hráčům, kteří nabírají zkušenosti," dodal.

Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Pečky: Doležal - Macháček (60. Zelenka), Vlk, Nedorost, Hurt - Plaček, Novotný, Modrovič, Staněk - Žižka, Hovorka.