V prvním dějství byli lepší domácí fotbalisté, i přesto se vedení ujaly Pečky, když chyboval brankář Novák. Do poločasu ale srovnal Kasák. Po změně stran si dal ukázkového „vlastence“ Richard Homola, který by se mohl stát staronovou posilou Bohemie. Jeho tým to ale nepoložilo a Poděbrady v rozmezí tří minut otočily stav. Svou druhou trefu zaznamenal Kasák a výhru trefil vydařenou střelou Rulc.

„Byl to klasický přípravný zápas,“ uvedl po utkání poděbradský kouč Alexandr Fiala. „První půle byla dobrá, pak už to nebylo ono. Ale já nekoukám na výsledek, ale snažíme se vyzkoušet varianty, i když jich moc není,“ řekl Fiala.

Poděbrady – Pečky 3:2

Branky: 42. a 75. Kasák, 78. Rulc - 17. Kejda, 63. vlastní Homola. Poločas: 1:1.

Poděbrady: L. Novák – Svoboda, Homola, Suchánek, M. Novák – Fořt, Hruška, Rulc, Voříšek – Kasák, Brtek, střídali Vaníček, Netík.

Pečky: Hemmer – Hanuš, Vlk, Funda – Modrovič, Březina, Braňka, Plaček, Melíšek – Kejda, Lev, střídali Vlasák, Vlček, Konopek.