VYBERTE SI REGION

Zrcadlo výsledků

Kolín - Okresní fotbal ve výsledcích a tabulkách.

10.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Václav Pancer

Okresní přebor: Konárovice - Týnec nad Labem 2:0, Třebovle - Velký Osek 1:2, Český Brod B - Břežany II 2:1, Nučice - FK Kolín B 0:2, Býchory - Bečváry 0:4, Plaňany – Tři Dvory 3:4, Jestřabí Lhota - Ratboř 2:3.

 1. Ratboř ⋌ 12 9 1 2 33:18 28
 2. Tři Dvory ⋌ 12 8 0 4 29:23 24
 3. Velký Osek⋌ 12 7 2 3 39:18 23
 4. Č. Brod B⋌ 12 7 1 4 39:23 22
 5. Konárovice⋌ 12 6 2 4 20:20 20
 6. Třebovle⋌ 12 6 1 5 18:18 19
 7. Břežany II⋌ 12 5 2 5 24:23 17
 8. Býchory ⋌ 12 5 1 6 15:24 16
 9. J. Lhota ⋌ 12 4 3 5 24:23 15
10. Týnec n. L. ⋌ 12 4 3 5 16:22 15
11. FK Kolín B⋌ 12 5 0 7 28:36 15
12. Bečváry ⋌ 12 3 4 5 25:31 13
13. Plaňany ⋌ 12 1 3 8 19:31  6
14. Nučice⋌ 12 1 3 8 10:29  6

III. třída A: Červené Pečky B - Hradištko I 3:2 (za hosty J. Horník, Chábera), Nebovidy - Velký Osek B 6:1 (za domácí Zelenka, Scheder, Skořepa, J. Kovalczuk, M. Přibyl, M. Pluhař), Týnec nad Labem B - Krakovany 0:1, Vrbová Lhota 98 - Veltruby 1:1 (za domácí Gonzales), Pašinka - Polepy B 4:3 (za domácí Svojtka 2, Kratochvíl 2), Ovčáry - Radovesnice II 1:2 (za domácí Kubíček), Veletov - Starý Kolín 5:1 (Řehák 2, Veselý 2, Kubka – Čákora).

 1. Nebovidy ⋌ 12 11 0 1 38:14 33
 2. Veletov⋌ 12  8 3 1 42:19 27
 3. Starý Kolín⋌ 12  7 1 4 35:25 22
 4. Č. Pečky B⋌ 12  6 2 4 33:16 20
 5. Hradištko I ⋌ 12  5 4 3 25:20 19
 6. Veltruby⋌ 12  5 3 4 27:22 18
 7. Vrb. Lhota ⋌ 12  4 3 5 21:29 15
 8. Polepy B⋌ 12  4 2 6 26:26 14
 9. Týnec n. L. B⋌ 12  4 2 6 15:18 14
10. Krakovany ⋌ 12  4 2 6 23:29 14
11. Pašinka ⋌ 12  3 4 5 20:37 13
12. V. Osek B⋌ 12  3 1 8 22:41 10
13. Radovesnice⋌ 12  2 3 7 14:22  9
14. Ovčáry ⋌ 12  3 0 9 21:44  9

III. třída B: Dobřichov - Kouřim B 1:0, Jevany - Pečky B 4:1, Liblice - Tuklaty 7:0 (Sedláček 3, Zich 2, Moravec, vlastní), Dobré Pole - Tismice 3:0 (Petříček 2, M. Hrdlička), Kozojedy - Rostoklaty 2:2 (za domácí Borovička, Novák), Cerhenice - Libodřice B 4:2, Radim B - Zásmuky B 3:2.

 1. Liblice ⋌ 12 9 2 1 49:10 29
 2. Rostoklaty⋌ 12 7 3 2 28:18 24
 3. Dobřichov ⋌ 12 6 4 2 24:13 22
 4. Pečky B⋌ 12 7 1 4 13:16 22
 5. Kozojedy⋌ 12 6 3 3 25:21 21
 6. Libodřice B ⋌ 12 5 5 2 30:19 20
 7. Dobré Pole ⋌ 12 6 2 4 29:26 20
 8. Cerhenice⋌ 12 6 1 5 28:25 19
 9. Zásmuky B⋌ 12 4 2 6 31:32 14
10. Jevany ⋌ 12 3 3 6 19:25 12
11. Tuklaty⋌ 12 3 2 7 19:33 11
12. Radim B⋌ 12 3 1 8 16:29 10
13. Kouřim B⋌ 12 2 1 9 21:35  7
14. Tismice⋌ 12 1 2 9  8:38  5

IV. třída A: Žiželice - Volárna 4:1, Bělušice - Krakovany B 9:0, Ohaře - Sendražice 0:4, Býchory B - Němčice 4:0, Ovčáry B - Tři Dvory B 0:1, Jestřabí Lhota B - Starý Kolín B 1:0 (Sixta).

 1. Volárna⋌ 11 10 0 1 43:11 30
 2. Žiželice⋌ 12  8 2 2 58:29 26
 3. Bělušice⋌ 11  8 1 2 44:12 25
 4. Tři Dvory B⋌ 11  6 2 3 22:16 20
 5. Krakovany B ⋌ 11  6 1 4 26:26 19
 6. J. Lhota B⋌ 11  5 2 4 21:20 17
 7. St. Kolín B⋌ 11  5 1 5 25:24 16
 8. Sendražice⋌ 11  4 2 5 18:24 14
 9. Býchory B⋌ 11  4 0 7 16:35 12
10. Němčice⋌ 11  3 0 8 17:36  9
11. Konárovice B⋌ 11  2 2 7 17:35  8
12. Ohaře⋌ 11  2 1 8 12:32  7
13. Ovčáry B⋌ 11  2 0 9 18:37  6

IV. třída B: Štítarský SK - Lošany 2:0 (Hutla, Horčička), Nebovidy B - Cerhenice B 0:3, Kořenice - NováVes 1:1 (Malcher – Trumpus), Vrbová Lhota B - Ratenice 0:2 (Jenšík 2), Dolní Chvátliny - Bečváry B 3:3 (za domácí Nezbeda, R. Štika, Skočdopole), Plaňany B - Křečhoř 6:1, Svojšice B - Ratboř B 1:6 (za hosty Bříza 3, Kruliš 3).

 1. Nová Ves⋌ 12 10 1  1 40:12 31
 2. Bečváry B⋌ 12  9 1  2 40:17 28
 3. Ratboř B⋌ 12  8 0  4 49:16 24
 4. Kořenice⋌ 12  7 3  2 38:21 24
 5. Ratenice⋌ 12  7 2  3 28:26 23
 6. D. Chvátliny⋌ 12  6 2  4 38:27 20
 7. Lošany⋌ 12  6 1  5 38:23 19
 8. Plaňany B⋌ 12  5 3  4 36:40 18
 9. ŠtítarskýSK ⋌ 12  4 2  6 24:30 14
10. Svojšice B⋌ 12  2 4  6 20:32 10
11. Křečhoř⋌ 12  2 3  7 14:32  9
12. Nebovidy B⋌ 12  2 3  7 18:44  9
13. Vr. Lhota B⋌ 12  1 2  9  9:47  5
14. CerheniceB ⋌ 12  1 1 10 13:38  4

IV. třída C: Dobřichov B - Přistoupim 4:1, Kšely – Jevany B 7:0 (Pazderec 2, Hampl 2, Spozdil 2, Pešta), Liblice B - Brežany II B 13:0 (Sobotka 8, Lanc 2, Hrstka, Šurina, Vaněk), Tuchoraz B - Ždánice 1:2 (za hosty Votava, P. Kotraba), Tuklaty B - Rostoklaty B 2:1 (Kováč, Jánský – Němec), Horní Kruty - Chotutice 7:0 (Voith 3, Francl, Chrastil, Mašinda, Moravec), Svojšice - Velké Chvalovice 7:2 (za domácí Červinka 4, P. Šmejkal, Váňa, Dohanič).

 1. Horní Kruty⋌ 12 9 2  1 52:13 29
 2. Ždánice⋌ 12 9 0  3 32:17 27
 3. Rostoklaty B⋌ 12 8 0  4 25:17 24
 4. Kšely⋌ 12 7 2  3 28:13 23
 5. Tuchoraz B⋌ 12 7 1  4 31:20 22
 6. Svojšice⋌ 12 7 1  4 38:29 22
 7. Liblice B⋌ 12 6 2  4 45:21 20
 8. Dobřichov B ⋌ 12 5 2  5 24:24 17
 9. V.Chvalovice⋌ 12 5 2  5 25:33 17
10. Chotutice⋌ 12 4 2  6 17:31 14
11. Tuklaty B⋌ 12 2 5  5 17:28 11
12. Brežany II B⋌ 12 2 4  6 17:35 10
13. Přistoupim⋌ 12 1 1 10  9:32  4
14. Jevany B⋌ 12 0 0 12  7:54  0

Autor: René Volf

10.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Krátké zprávy z Kolínska

Kolínsko - Přinášíme vám krátké zprávy z Kolínska. 

Ve skladech čeká sůl a drť, kdyby přišla kalamita

Kolín – Zima se již vydatně hlásí nočními mrazy, ve vyšším polohách regionu se již občas lidé probudili do bílého rána, a tak se i Kolíňáci ptají, zda vločky dorazí také k nim. Zajímá to samozřejmě také pracovníky, kteří mají v případě sněhové nadílky nebo náledí na starost údržbu silnic a chodníků.

Odstřelená katedrála a další zločiny rudého ateismu

Měl to být nejviditelnější triumf komunistického ateismu nad náboženstvím. Přesně před 85 lety – 2. prosince 1931 – zbořil Stalinův sovětský režim pravoslavnou katedrálu Krista Spasitele v Moskvě.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies