Okresní přebor: Nučice - Býchory 0:3, Třebovle - Ratboř 1:2, Český Brod B - Radim 2:2, Konárovice - Bečváry 2:2, Starý Kolín - Tři Dvory 3:2, Plaňany - FK Kolín B 1:2, Velký Osek - Jestřabí Lhota 1:1.
1. Býchory ⋌ 6 5 0 1 13:2 15
2. Radim ⋌ 6 4 2 0 16:6 14
3. J. Lhota ⋌ 6 4 1 1 15:8 13
4. Nučice⋌ 6 4 0 2 8:8 12
5. Tři Dvory ⋌ 6 3 1 2 18:11 10
6. Ratboř ⋌ 6 3 0 3 9:9 9
7. FK Kolín B⋌ 6 3 0 3 9:10 9
8. Starý Kolín⋌ 6 2 2 2 11:9 8
9. Velký Osek⋌ 6 2 2 2 14:16 8
10. Č. Brod B⋌ 6 2 1 3 11:12 7
11. Konárovice⋌ 6 2 1 3 10:16 7
12. Plaňany ⋌ 6 1 1 4 9:16 4
13. Třebovle⋌ 6 1 0 5 8:17 3
14. Bečváry ⋌ 6 0 1 5 4:15 1
III. třída A: Ovčáry - Pašinka 6:1 ((B. Machůrka 2, M. Kopecký 2, Vilt 2 – Lev), Týnec nad Labem - Hradištko I 4:0 (Horák 2, Zámiš 2), Radovesnice II - Polepy B 2:1 (za domácí Komárek 2), Nebovidy - Červené Pečky B 2:2 (za domácí Skořepa, Scheder), Veletov - Tři Dvory B 7:0 (Veselý 3, Oliva, Formánek, Souček, L. Sýkora), Veltruby - Krakovany 3:3, Velký Osek B - Libodřice B 6:1 (za hosty Vrablec).
1. Týnec⋌ 6 5 1 0 20:3 16
2. Veletov⋌ 6 4 1 1 21:9 13
3. Nebovidy ⋌ 6 4 1 1 14:8 13
4. Č. Pečky B⋌ 6 3 3 0 15:6 12
5. Polepy B⋌ 6 4 0 2 13:5 12
6. Libodřice B ⋌ 6 3 0 3 15:15 9
7. Hradištko I ⋌ 6 2 1 3 9:14 7
8. Krakovany ⋌ 6 2 1 3 11:14 7
9. Radovesnice II⋌ 6 2 1 3 10:11 7
10. Veltruby⋌ 6 2 1 3 15:13 7
11. Ovčáry ⋌ 6 2 1 3 11:14 7
12. Pašinka ⋌ 6 1 1 4 14:19 4
13. Velký Osek B⋌ 6 1 0 5 10:26 3
14. Tři Dvory B⋌ 6 1 0 5 4:25 3
III. třída B: Dobřichov - Rostoklaty 3:1 (Vízek, Machata, Dvořák – Veselý), Dobré Pole - Jevany 7:1, Kozojedy - Tismice 5:3 (J. Mučka 3, Šimon, Kloboučník – Hampl 3), Liblice - Pečky B 1:3, Velké Chvalovice - Kouřim B 1:4 (za domácí M. Jeřábek), Zásmuky B - Tuklaty 2:2, Radim B - Břežany II 0:2 (M. Pikner 2).
1. Břežany II⋌ 6 6 0 0 16:4 18
2. Pečky B⋌ 6 5 1 0 16:3 16
3. Kouřim B⋌ 6 5 0 1 18:10 15
4. Tuklaty⋌ 6 3 1 2 14:16 10
5. D. Pole ⋌ 6 3 0 3 14:10 9
6. Dobřichov ⋌ 6 3 0 3 12:11 9
7. Kozojedy⋌ 6 2 1 3 14:16 7
8. Jevany ⋌ 6 2 1 3 6:16 7
9. Zásmuky B⋌ 6 2 1 3 14:22 7
10. V. Chvalovice⋌ 6 2 0 4 11:19 6
11. Liblice ⋌ 6 2 0 4 12:11 6
12. Rostoklaty⋌ 6 2 0 4 15:9 6
13. Tismice⋌ 6 1 1 4 8:15 4
14. Radim B⋌ 6 1 0 5 5:13 3
IV. třída A: Ovčáry B - Býchory B 5:1 (za domácí Hruška 3, Jambor, Vilt), Týnec nad Labem B - Žiželice 0:1, Ohaře - Volárna 0:1, Starý Kolín B - Němčice 4:1, Bělušice -Krakovany B 1:3 (za domácí T. Říha), Sendražice - Jestřabí Lhota B 4:1.
1. Žiželice⋌ 5 5 0 0 13:2 15
2. Krakovany ⋌ 6 4 0 2 14:10 12
3. Kolín B⋌ 6 4 0 2 24:9 12
4. Sendražice⋌ 6 3 1 2 17:8 10
5. Bělušice⋌ 6 3 0 3 18:19 9
6. Týnec/nL B⋌ 5 3 0 2 12:5 9
7. Volárna⋌ 5 3 0 2 10:5 9
8. Konárovice⋌ 5 3 0 2 10:10 9
9. Ovčáry B⋌ 5 2 0 3 11:15 6
10. J. Lhota B⋌ 5 2 0 3 10:14 6
11. Němčice⋌ 6 2 0 4 6:15 6
12. Býchory B⋌ 6 0 1 5 4:32 1
13. Ohaře⋌ 4 0 0 4 1:6 0
IV. třída B: Ratenice - Štítarský SK 4:1 (za domácí Jenšík 3, Poula), Dolní Chvatliny - Ratboř B 2:2 (za domácí Vejdělek, M. Benko), Nová Ves - Kořenice 3:1 (za domácí Flitr, Holeček, Kadečka), Nebovidy B - Bečváry B 1:1 (za domácí Dvořák), Pašinka B - Křečhoř 1:2 (za domácí Svojtka), Cerhenice - Lošany 3:1, Svojšice B - Vrbová Lhota B 3:2 (za hosty Michl 2).
1. Cerhenice⋌ 6 5 1 0 27:6 16
2. Křečhoř⋌ 6 5 1 0 18:8 16
3. Ratboř B⋌ 6 3 2 1 16:10 11
4. Bečváry B⋌ 6 2 4 0 19:11 10
5. Nová Ves⋌ 6 3 1 2 18:16 10
6. D. Chvatliny⋌ 6 2 2 2 36:15 8
7. Nebovidy B⋌ 6 2 2 2 15:16 8
8. Štítarský SK ⋌ 6 2 1 3 10:12 7
9. Lošany⋌ 6 2 1 3 17:16 7
10. Kořenice⋌ 6 2 1 3 11:10 7
11. Svojšice B⋌ 6 2 0 4 7:25 6
12. Ratenice⋌ 6 2 0 4 9:14 6
13. Pašinka B⋌ 6 2 0 4 12:19 6
14. Vrbová Lhota⋌ 6 0 0 6 8:45 0
IV. třída C: Dobřichov B - Rostoklaty B 2:1 (D. Dobiáš, Vrátný – Veselý), Horní Kruty - Jevany B 6:1 (za domácí Chrastil 2, Mašinda, Šimonek, Borovička, Sadlík), Chotutice - Tuchoraz B 1:1 (za domácí M. Břicháč), Liblice B - Ždánice 1:1, Plaňany B - Brežany II B 4:5, Svojšice - Vrbová Lhota 98 3:7 (Vychodil 3 – Dobromysl 3, Lukáš, Bucek, Kapr, Cardenas).
1. Dobřichov ⋌ 6 5 0 1 20:11 15
2. Vrbová Lhota ⋌ 5 4 1 0 23:6 13
3. Horní Kruty⋌ 6 4 1 1 15:4 13
4. Tuchoraz B⋌ 6 4 1 1 17:8 13
5. Chotutice⋌ 6 2 2 2 12:12 8
6. Svojšice⋌ 5 2 1 2 14:10 7
7. Ždánice⋌ 6 2 1 3 10:13 7
8. Liblice B⋌ 6 1 3 2 8:14 6
9. Jevany B⋌ 6 2 0 4 10:19 6
10. Kšely⋌ 5 1 2 2 7:10 5
11. Rostoklaty B⋌ 5 1 1 3 7:8 4
12. Brežany II B⋌ 5 1 1 3 9:20 4
13. Plaňany B⋌ 5 0 0 5 6:23 0