VYBERTE SI REGION

Zrcadlo výsledků

Kolín/ Okresní fotbalové soutěže mají za sebou osmé hrací kolo.

6.10.2008
SDÍLEJ:
Fotogalerie
85 fotografií
Z utkání Plaňany - Bečváry 2:0

Z utkání Plaňany - Bečváry 2:0Foto: Lenka Bradová

Okresní přebor: Český Brod B - Býchory 1:2, Starý Kolín - Ratboř 2:0, Konárovice - Radim 0:7, Třebovle - Nučice 2:4, Plaňany - Bečváry 2:0, Velký Osek - Tři Dvory 1:1, Jestřabí Lhota - FK Kolín B 1:0.

 1. Radim⋌ 8 6 2 0 25:6  20
2. Býchory ⋌ 8 6 1 1 16:4  19
3. J. Lhota ⋌ 8 5 2 1 17:9  17
4. Nučice⋌ 8 5 1 2 12:10 16
5. Tři Dvory ⋌ 8 4 2 2 23:13 14
6. Velký Osek ⋌ 8 3 3 2 20:20 12
7. Starý Kolín⋌ 8 3 2 3 16:15 11
8. Ratboř ⋌ 8 3 1 4 10:12 10
9. FK Kolín B⋌ 8 3 0 5 12:16  9
10. Český Brod B⋌ 8 2 2 4 12:14  8
11. Konárovice⋌ 8 2 2 4 11:24  8
12. Plaňany⋌ 8 2 1 5 12:20  7
13. Bečváry ⋌ 8 1 1 6 10:20  4
14. Třebovle⋌ 8 1 0 7 10:23  3

III. třída A: Radovesnice II - Pašinka 0:2 (Löwe, Čebiš), Veletov - Hradištko I 4:1 (za domácí L. Sýkora 2, Formánek, Zálabský), Nebovidy - Polepy B 0:4, Týnec nad Labem - Ovčáry 1:0 (Kovanda), Veltruby - Červené Pečky B 2:2, Velký Osek B - Tři Dvory B 2:2, Libodřice B - Krakovany 0:2.

 1. Týnec⋌ 8 7 1 0 22:3  22
2. Č. Pečky B⋌ 8 4 4 0 21:10 16
3. Veletov⋌ 8 5 1 2 27:14 16
4. Polepy B⋌ 8 5 0 3 17:6  15
5. Nebovidy ⋌ 8 4 2 2 15:13 14
6. Krakovany ⋌ 8 4 1 3 21:14 13
7. Libodřice ⋌ 8 4 0 4 18:18 12
8. Radovesnice II⋌ 8 3 1 4 13:14 10
9. Veltruby⋌ 8 2 2 4 18:19  8
10. Hradištko ⋌ 8 2 2 4 11:19  8
11. Ovčáry ⋌ 8 2 1 5 12:18  7
12. Tři Dvory B⋌ 8 2 1 5 10:28  7
13. Pašinka ⋌ 8 2 1 5 17:22  7
14. Velký Osek B⋌ 8 1 1 6 12:36  4

III. třída B: Kozojedy - Rostoklaty 2:2 (za domácí Mučka, Šimon), Velké Chvalovice - Jevany 1:4 (za domácí Jeřábek), Liblice - Tismice 4:1 (Psutka 2, Sedláček, Bázlík – Hampl), Dobré Pole - Dobřichov 0:0, Zásmuky B - Pečky B 0:1, Radim B - Kouřim B 3:3, Břežany II - Tuklaty 5:1.

 1. Břežany II⋌ 8 8 0 0 22:5  24
2. Pečky B⋌ 8 7 1 0 24:4  22
3. Kouřim B⋌ 8 5 2 1 24:16 17
4. D. Pole ⋌ 8 4 1 3 23:10 13
5. Dobřichov ⋌ 8 4 1 3 18:12 13
6. Jevany ⋌ 8 4 1 3 11:17 13
7. Tuklaty⋌ 8 3 1 4 17:25 10
8. Liblice ⋌ 8 3 0 5 16:13  9
9. Kozojedy⋌ 8 2 2 4 17:24  8
10. Zásmuky B⋌ 8 2 2 4 17:26  8
11. Rostoklaty⋌ 8 2 1 5 17:12  7
12. Radim B⋌ 8 2 1 5 12:18  7
13. V. Chvalovice⋌ 8 2 0 6 13:30  6
14. Tismice⋌ 8 1 1 6  9:28  4

IV. třída A: Ohaře - Býchory B 1:0, Starý Kolín B - Žiželice 4:0 (Janeček 2, Mráček, Čákora), Konárovice B - Volárna 0:2, Týnec nad Labem B - Ovčáry B 5:1 (J. Sýkora 2, Březina, T. Grubr, Kučera – B. Machůrka), Sendražice - Němčice 3:0, J. Lhota B - Krakovany B 1:4.

 1. Žiželice⋌ 7 6 0 1 16:6  18
2. Sendražice⋌ 8 5 1 2 24:11 16
3. Týnec B⋌ 7 5 0 2 21:6  15
4. Krakovany ⋌ 8 5 0 3 21:15 15
5. St. Kolín B⋌ 7 5 0 2 28:9  15
6. Volárna⋌ 7 4 0 3 12:9  12
7. Bělušice⋌ 7 4 0 3 20:20 12
8. J. Lhota B⋌ 7 3 0 4 15:19  9
9. Ovčáry B⋌ 7 3 0 4 17:22  9
10. Konárovice⋌ 7 3 0 4 10:15  9
11. Němčice⋌ 8 2 0 6  7:20  6
12. Ohaře⋌ 6 1 0 5  4:11  3
13. Býchory B⋌ 8 0 1 7  5:37  1

IV. třída B: Pašinka B - Ratboř B 3:6 (za domácí Svojtka, Musil, Kašpar), Nebovidy B - Kořenice 1:0, D. Chvatliny - Ratenice 4:2 (M. Vaško 2, R. Štika, Meky – Zámiš, Bašta), Svojšice B - Křečhoř 1:2, Nová Ves – Štítarský SK odloženo, Cerhenice – Bečváry B odloženo, Vrb. Lhota B – Lošany odl.

 1. Cerhenice⋌ 7 6 1 0 30:6  19
2. Křečhoř⋌ 8 6 1 1 20:12 19
3. Ratboř B⋌ 8 5 2 1 24:13 17
4. D. Chvatliny⋌ 8 3 3 2 43:20 12
5. Nebovidy B⋌ 8 3 2 3 16:18 11
6. Bečváry B⋌ 6 2 4 0 19:11 10
7. NováVes⋌ 6 3 1 2 18:16 10
8. Svojšice B⋌ 8 3 0 5 10:28  9
9. Kořenice⋌ 8 2 2 4 14:14  8
10. Lošany⋌ 7 2 1 4 18:18  7
11. Štítarský SK ⋌ 6 2 1 3 10:12  7
12. Ratenice⋌ 7 2 0 5 11:18  6
13. Pašinka B⋌ 7 2 0 5 15:25  6
14. Vrb. Lhota⋌ 6 0 0 6  8:45  0

IV. třída C: Chotutice - Rostoklaty B 1:2 (Müller – Čenigr, O. Pakandl), Liblice B - Tuchoraz B 0:3, H. Kruty - Dobřichov B 6:0 (Voith 2, Chrastil, Diviš, Rejhon, Seidl), Plaňany B - Ždánice 1:4, Svojšice - Kšely 0:0, Vrb. Lhota 98 - Brežany II B 15:1 (za d: Dobromysl 6, Řehák 3, Cardenas 2, Lukáš 2, Hubáček 2).

 1. Vrb. Lhota ⋌ 7 6 1 0 42:7  19
2. Tuchoraz B⋌ 8 6 1 1 23:8  19
3. Dobřichov ⋌ 8 6 0 2 22:18 18
4. Horní Kruty⋌ 8 5 1 2 21:7  16
5. Svojšice⋌ 7 3 2 2 19:11 11
6. Ždánice⋌ 7 3 1 3 14:14 10
7. Kšely⋌ 7 2 3 2  9:11  9
8. Liblice B⋌ 8 2 3 3 11:18  9
9. Chotutice⋌ 8 2 2 4 14:16  8
10. Rostoklaty⋌ 7 2 1 4  9:13  7
11. Jevany B⋌ 7 2 0 5 11:22  6
12. Brežany II B⋌ 7 1 1 5 11:40  4
13. Plaňany B⋌ 7 0 0 7  8:29  0

Autor: René Volf

6.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Krátké zprávy z Kolínska

Kolínsko - Přinášíme vám krátké zprávy z Kolínska. 

Ve skladech čeká sůl a drť, kdyby přišla kalamita

Kolín – Zima se již vydatně hlásí nočními mrazy, ve vyšším polohách regionu se již občas lidé probudili do bílého rána, a tak se i Kolíňáci ptají, zda vločky dorazí také k nim. Zajímá to samozřejmě také pracovníky, kteří mají v případě sněhové nadílky nebo náledí na starost údržbu silnic a chodníků.

Odstřelená katedrála a další zločiny rudého ateismu

Měl to být nejviditelnější triumf komunistického ateismu nad náboženstvím. Přesně před 85 lety – 2. prosince 1931 – zbořil Stalinův sovětský režim pravoslavnou katedrálu Krista Spasitele v Moskvě.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies