Fotbalisté Kolína důležité utkání v Náchodě nezvládli

Kolín/ Souboj o "šest bod" fotbalisté Kolína nezvládli. S Náchodem prohráli a hodně si tím zkomplikovali cestu za záchranou v ČFL.

1.6.2008 1

Z utkání FK Kolín - PLzeň B (0:2).Foto:

Náchod/Deštné – FK Kolín 2:0

Fotbalisté Kolína body na rozdávání rozhodně nemají, a tak bylo třeba v Náchodě bodovat. Průběh prvního poločasu byl však velmi průměrný, hrálo se od vápna k vápnu, navíc se mužsta, která spíše předváděla rozháraný fotbal, nezmohla. Ve druhém poločase už ve 49. minutě Kolínští podcenili útok soupeře. Přestože jej mohli kdykoliv zastavit, nakonec poslal Malý střelu k tyči, na kterou Ducheček nedosáhl – 1:0. Hosty gól nevyburcoval, naopak přišla chyba v 75. minutě. Šourek dával malou domů, zalekl se dotírajícího hráče, kterého si přitáhl a rozhodčí nařídil penaltu. Tu domácí Hudec v pohodě proměnil. V dalších minutách se míče už jen nakopávaly.

Branky: 49. Malý, 75. Hudec z PK. Rozhodčí: Pešek. ŽK: Umlauf, Nejman, Čech – Šourek, Tlučhoř, Kocourek, Štoček. Poločas: 0:0.

FK Kolín: Ducheček – Kalivoda, Doseděl, Šourek, Mach – Kocourek, Tlučhoř (80. Fikejz), Majer, Pacák (62. Süsser) – Svoboda (46. Javorek), Štoček.

Autor: Vlastimil Dudáček

1.6.2008 VSTUP DO DISKUSE 1

Pešky nebo na kole? Tipy na výlety

Výroba v kolínské automobilce TPCA

Hlasování veřejnosti o grantech TPCA dnes startuje

Na Černokostelecku vzniknou nové rybníky

Kostelec n. Č. l. - Černokostelečtí chtějí obnovit několik rybníků a v okolí Svatbína vybudovat úplně nová vodní díla.

Malotřídky mají potenciál pro alternativní výuku

Střední Čechy /ROZHOVOR/ - Markéta Pošíková je ředitelkou MAS Podlipansko a matkou tří synů. Jak na malotřídní školy pohlíží žena, která vychovává své děti a zároveň se problematice školství věnuje v rámci svého zaměstnání?

Kolín opět najel na vítěznou vlnu

Kolín – V minulém kole poprvé prohráli, v neděli ale opět najeli na vítěznou vlnu. Fotbalisté Kolína v dalším kole divizní skupiny C porazili doma nebezpečný Turnov 2:1 a udrželi se na pátém místě tabulky.

Dům s 90 rodinami celý zakrývá azbest

Kolín – Odstartovala dlouho připravovaná rekonstrukce nejvyššího domu v Kolíně, tzv. šestnáctipatráku. Budova v Tyršově ulici měří 51,2 metru a obývá ho plných 90 rodin. „Po zjištění azbestu, o kterém nebyl žádný záznam, jsme byli nuceni přistoupit k úpravě harmonogramu a zajistit bezpečnou likvidaci azbestových desek," předeslal místostarosta Tomáš Růžička.