Okresní přebor dorostu: Červené Pečky - Bečváry 10:0, Žiželice nad Cidlinou - Tuchoraz 0:7, Břežany II - Zásmuky 1:5, Jestřabí Lhota - Sendražice 1:2, Radovesnice II - Radim 0:8, Týnec nad Labem - Krakovany 5:1.
1. Radim⋌ 8 8 0 0 33:4 24
2. Sendražice⋌ 8 7 0 1 16:9 21
3. Tuchoraz⋌ 8 6 0 2 33:9 18
4. Týnec n. L.⋌ 8 6 0 2 35:12 18
5. Č. Pečky⋌ 8 5 0 3 40:15 15
6. J. Lhota⋌ 8 4 0 4 21:20 12
7. Krakovany⋌ 8 4 0 4 22:22 12
8. Zásmuky⋌ 8 3 0 5 18:17 9
9. Břežany II⋌ 8 2 1 5 16:31 7
10. Radovesnice II⋌ 8 1 2 5 11:30 5
11. Bečváry⋌ 8 0 1 7 4:38 1
12. Žiželice ⋌ 8 0 0 8 5:47 0
Okresní soutěž: Konárovice - Vrbová Lhota 6:3, Dobřichov - Tři Dvory 5:1, Velký Osek - Ratboř 9:1.
1. Dobřichov⋌ 8 6 1 1 34:12 19
2. Velký Osek⋌ 8 6 0 2 46:23 18
3. Konárovice⋌ 8 5 0 3 22:19 15
4. Vrbová Lhota⋌ 8 3 1 4 35:27 10
5. Tři Dvory⋌ 8 2 0 6 14:38 6
6. Ratboř⋌ 8 1 0 7 12:44 3
Okresní přebor žáků: Červené Pečky - Velký Osek 0:4, Vrbová Lhota - Polepy 7:3, Veltruby - Zásmuky 0:5 (Linder, Novotný, Krejčí, Moravec, Krombholz), Ovčáry - Tři Dvory 5:1. Kontumace: Vrbová Lhota – Tři Dvory 3:0.
1. Vrbová Lhota⋌ 7 7 0 0 62:5 21
2. Velký Osek⋌ 7 4 2 1 33:10 14
3. Polepy⋌ 6 4 1 1 25:11 13
4. Zásmuky⋌ 6 3 1 2 15:13 10
5. Veltruby⋌ 6 3 0 3 8:31 9
6. Ovčáry⋌ 6 1 1 4 9:25 4
7. Červené Pečky⋌ 6 0 1 5 2:28 1
8. Tři Dvory⋌ 6 0 0 6 5:36 0
Okresní soutěž žáků A: Liblice - Plaňany 6:0 (Samek 2, Kováč 2, Moravec 2), Nučice - Tuchoraz 2:2 (K. Bečka, Benada – Vosecký 2), Dolní Chvatliny - Bečváry 2:1 (za domácí Krákora, Mlázovský), Cerhenice – volno, Tuklaty – Kšely nehráno, hosté se dostavili po čekací době.
1. Tuchoraz⋌ 7 6 1 0 48:4 19
2. Nučice⋌ 7 6 1 0 35:7 19
3. Dolní Chvatliny⋌ 7 6 0 1 45:10 18
4. Tuklaty⋌ 7 4 0 3 25:32 12
5. Cerhenice⋌ 7 3 0 4 14:21 9
6. Bečváry⋌ 7 2 0 5 20:24 6
7. Liblice⋌ 7 2 0 5 19:26 6
8. Plaňany⋌ 7 1 0 6 7:49 3
9. Kšely⋌ 6 0 0 6 3:43 0
Okresní soutěž žáků B: Týnec nad Labem -Volárna 8:0, Žiželice nad Cidlinou - Krakovany 1:0, Býchory - Sendražice 2:0, Nová Ves - Radovesnice II 3:1.
1. Nová Ves⋌ 7 7 0 0 32:4 21
2. Býchory⋌ 7 4 2 1 31:5 14
3. Týnec n. L.⋌ 7 4 2 1 22:8 14
4. Žiželice ⋌ 7 4 2 1 16:7 14
5. Krakovany⋌ 7 3 0 4 21:22 9
6. Sendražice⋌ 7 2 0 5 6:18 6
7. Radovesnice II⋌ 7 1 0 6 9:39 3
8. Volárna⋌ 7 0 0 7 2:36 0
Okresní přebor starší přípravky: Červené Pečky - Štítarský SK 6:3, Konárovice - FK Kolín B 0:8 (Uman 2, Tichý 2, Holub 2, Platzer, Smolík), Český Brod - Jestřábí Lhota 2:0, Velký Osek - AFK Kolín 3:6, Ovčáry - Cerhenice 6:2, Radim - Pečky 1:3, FK Kolín – Nebovidy nehráno. Dohrávka: Český Brod – AFK Kolín 5:1.
1. FK Kolín A⋌ 10 10 0 0 125:4 30
2. Č. Brod⋌ 11 9 0 2 94:17 27
3. AFK Kolín⋌ 11 9 0 2 78:16 27
4. FK Kolín B⋌ 11 8 0 3 72:18 24
5. Pečky⋌ 11 7 2 2 66:22 23
6. J. Lhota⋌ 11 7 1 3 75:16 22
7. Velký Osek⋌ 11 7 1 3 83:31 22
8. Ovčáry⋌ 11 6 0 5 88:51 18
9. Nebovidy⋌ 10 5 0 5 44:51 15
10. Radim⋌ 11 2 0 9 20:78 6
11.Cerhenice⋌ 11 1 0 10 11:100 3
12.Konárovice⋌ 11 1 0 10 17:122 3
13. Č. Pečky⋌ 11 1 0 10 18:134 3
14. Štítary ⋌ 11 1 0 10 9:140 3
Okresní přebor mladší přípravky: Kouřim - Pečky B 6:0, Kounice - AFK Kolín 6:0, AFK Kolín - Pečky A 3:7, Pečky A - Jestřabí Lhota 15:0, Zásmuky - AFK Kolín 6:2.
1. Pečky A⋌ 8 8 0 0 65:13 24
2. FK Kolín⋌ 7 6 0 1 33:14 18
3. Velim⋌ 6 4 0 2 45:17 12
4. Kouřim⋌ 7 4 0 3 29:30 12
5. Zásmuky ⋌ 8 4 0 4 25:41 12
6. Kounice⋌ 6 3 0 3 17:17 9
7. Český Brod⋌ 7 2 0 5 35:32 6
8. Jestřabí Lhota⋌ 7 2 0 5 22:51 6
9. Pečky B⋌ 6 1 0 5 10:24 3
10. AFK Kolín⋌ 8 1 0 7 8:50 3