Rožďalovice - Libodřice 2:2

Přestože hosté vedli už o dvě branky, zvítězit nedokázali. Libodřice do utkání skvěle vstoupily. Hrály velice aktivně. Odměnou jim byla 12. minuta, kdy mohly zahrávat pokutový kop. Bohužel Červeňák svou střelu namířil jen do tyče. Neproměněná penalta však Libodřice psychicky nepoložila. V 15. minutě se mohly radovat ze vstřelené branyk, o tu se s pomocí tyče postaral Bohuslav.

Bohuslav byl i nádale dost vidět. Ve 30. minutě předvedl bravůrní zákrok domácí gólman právě po střele libodřického středopolaře. Tím však souboj těchto dvou hráčů nekončil. O pár minut později Bohuslav chytře přehazoval domácího strážce svat yně, ten opět předvedl dobrý zákrok a míč vytěsnil na roh.

I do druhé půle šly Libodřice s tím, že budou hrát aktivně. To vcelku naplnily. V 60. minutě si poblíž půlící čáry vzal míč forvard Sova. Nikomu už ho nepůjčil a sám skóroval. V tu chvíli to vypadalo na to, že by si Libodřice mohly odvést tři body.

V 70. minutě domácí zahrávali rohový kop, z něhož snížili. O děvět minut později Rožďalovice měly k dispozici další roh a z toho padla vyrovnávací branka. V 85. minutě Libodřice mohly přece jen vítězství ještě strhnout na svou stranu, nadějnou šanci ovšem neproměnily, a tak se body dělily.

,,Říkal jsem si, že bod by odtud byl dobrý. Poté, co jsme vedli 2:0, je to ale škoda. Oba góly byly celkem zbytečné. Mrzí to. Museli jsme nastoupit bez dvou útočníků Marcela Potůčka a Vyskočila. Myslím, že nakonec mohou být oba týmy spokojeny, že mají bod, přestože nás to po průběhu trošku mrzí," uvedl Vladimír Pěkný, libodřický stratég.

Branky Libodřic: 15. Bohuslav, 60. Sova. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Libodřice: Polák – Pánek, Novotný, Klička, F. Šafránek – Matoušek, Červeňák, Bohuslav, Pěkný – Sova (70. M. Šafránek), Heverle.