Nové Dvory - Libodřice 0:2

Hosté měli raketový vstup. Už v 1. minutě trefil tyč Vyskočil. Podobně se vedlo v 8. Pěknému. Další šance Libodřice ne a ne využít. Až přišla 31. a únik Matouška. Ten ve vápně našel Červeňáka, který svůj tým poslal do vedení.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Libodřice udávaly tempo a pálily jednu šanci za druhou. Domácí si prakticky nic nevytvořili. V 75. dodal klid hostům Červeňák, pro kterého to byl druhý gól v zápase. Jasným důkazem, že Libodřicím se v zakončení nedaří, byla akce ze samotného závěru. To se Heverle spolu s Červeňákem řítili na osamoceného brankáře domácích. Ovšem svou šanci neproměnili.

"V utkání jsme byli jednoznačně lepší. Domácí si nic nevytvořili. Měli jsme tak 70% času míč na svých kopačkách. Ovšem naše zakončení je opravdu katastrofální,“ uvedl trenér Libodřic Vladimír Pěkný. ,,Dneska jsme museli vyhrát a to se nám povedlo, takže po této stránce jsem spokojen,“ dodal.

Branky: 31. a 75. Červeňák. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.
Libodřice: Polák - Pánek, Hruška, Klička, F. Šafránek - Matoušek, Bohuslav, Pěkný, M. Šafránek (55. Heverle) - Vyskočil (78. Trojan), Červeňák.