Kolín je mistrem standardek

Kolín - Fotbalisté Kolína se rozloučili se svými fanoušky vítězstvím. V předposledním kole podzimní části divizní skupiny C na domácím hřišti porazili Pěnčín/Turnov.

6.11.2010

Z utkání FK Kolín - AFK Chrudim (1:1).Foto: Deník/Michal Bílek

FK Kolín – Pěnčín/Turnov 4:1

Jestliže si po minulém domácím utkání kolínský kouč Bohuslav Pilný pochvaloval to, že jeho tým vstřelil víc jak jeden gól, tentokrát musel být z výsledku nadšený. Ne už tak ze samotné hry. „Dali jsme sice čtyři góly, ale naše hra nebyla dobrá. Svým způsobem jsme se protrápili k vítězství,“ řekl po utkání Pilný. „Soupeř, tím že nebyl kompletní, tak neměl svoji kvalitu. My jsme se trošku přizpůsobili té jeho hře a hráli jsme špatně. Jsem spokojen akorát z tou efektivitou. Dneska mi trošku kazí radost kvalita naší hry. Nebál bych se to nazvat fotbalovým paskvilem,“ dodal.

Kolínský střelecký koncert načal v 6. minutě Zdeňka, který si nejvýš naskočil na Kocourkův rohový kop. Domácí hráči ukázali, že patří k nejlepším týmům v soutěži co se týká standardních situací. I druhý gól přidali z této herní činnosti. Kocourek zahrál trestný kop přímo na Michálka, který byl v koncovce neomylný.

Soupeř sice o chvíli později využil okénka v zadních řadách Kolína a díky Zdražilovi snížil. Jenomže domácí nepřipustili žádné drama a ve druhé půli přidali další dvě branky. Třetí v pořadí přidal krásnou dalekonosnou ranou Čapek a poté ukázal svůj čich na góly střídající Pohorský.

Branky: 6. Zdeňka, 26. Michálek, 53. Čapek, 81. Pohorský – 29. Zdražil. Rozhodčí: Bacík. ŽK: Třešňák – Maňas. Hurt, Vavřich. Diváci: 160. Poločas: 2:1.
FK Kolín: Čižinský – R. Biško, J. Biško, Zdeňka, Šourek – Franc (87. Holub), Třešňák, Michálek (74. Pohorský), Čapek (86. Volavka) – Kocourek, Horejc.

6.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Kateřina Šafránková si užívá chvilku volna.

Kateřina Šafránková se představí na Velké ceně Kolína

KRIMI MIX: Narkomani ze severu hledali útočiště v Kolíně

Kolín - Přečtěte si krimi zprávy z Kolína!

Tipy na kulturní akce. Kam vyrazíte?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Kolínsku. Vyberete si i vy, kam se podíváte?

Přejezd Na Šanghaj otevřeli

Velký Osek - Od včerejšího dne je opět otevřený železniční přejezd ve Velkém Oseku do čtvrtě Na Šanghaji. Uzavírka tohoto přejezdu však místní čeká ještě jednou. A to od 21. září do 28. září.