Starší dorost FK Kolín na jaře ještě nebodoval

Kolín/ Jako den a noc si v divizní soutěži počínají fotbaloví dorostenci FK Kolín. Zatímco starší dorost na své jarní body stále čeká, mladší vyhrál oba své zápasy.

7.4.2009 2

Z utkání mladšího dorostu FK Kolín - Dvůr Králové (2:0).Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Ol. Hr. Králové – FK Kolín 4:1

Zatím bez bodu jsou na jaře starší dorostenci. Minulý týden prohráli doma s Dvorem Králové, nyní o víkendu nestačili na hradeckou Olympii.
„V utkání s naším sousedem v tabulce jsme i přes slibný úvod utkání absolutně propadli, a to zejména při bránění standardních situacích, ze kterých nám soupeř vstřelil první dvě branky utkání. Soupeř nás také jednoznačně předčil v bojovnosti a nasazení. Navíc jsme neproměnili ve druhém poločase tři vyložené šance, takže ani pokus o zvrat v utkání nevyšel. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě a nás čeká v následujícím týdnu hodně práce,“ uvedl kouč staršího dorostu Aleš Majer.
Branka Kolína: 78. Beran. Poločas: 2:0. FK Kolín: Cihlář – Kutil, Pohnětal (46. Beran), Biško, Karkoš – Michálek, Valenta, Potůček (59. Kutifel) – Radil (39. Volavka), Kureš, Havránek.

Ol. Hr. Králové – Kolín 1:2

Mladší dorostenci vyhráli i druhý jarní zápas. A tím se dostali na druhé místo tabulky.
Jako první se trefil Novotný, ovšem hned za minutu bylo srovnáno. Rozhodnutí přinesla 49. minuta, kdy Kopecký předběhl obránce, postrčil si míč kolem vyběhnuvšího brankáře a do prázdné brány zavěsil. Pak se hra ve velkém tempu přelévala z jedné strany na druhou, ale skóre se už nezměnilo.
„I v tomto zápase nás zdobila bojovnost a nasazení. I když i soupeř měl nějaké šance, vyhráli jsme zaslouženě. Zápas byl rušný do závěrečného hvizdu,“ uvedl trenér mladšího dorostu Vladimír Malinovský. „Kluci makali nadoraz,“ dodal kouč.
Branky Kolína: 19. Novotný, 49. Kopecký. Poločas: 1:1. FK Kolín: Radil – Vácha, Baško, Mojžíš, Šátek (43. Budský) – Kutifel, Jirků, Beran (56. Tyl), Pačes (41. Volavka) – Kopecký, Novotný (79. Kubalík)