Dorostenci mají problém s koncovkou

Kolín - Nepovedený víkend mají za sebou fotbaloví dorostenci FK Kolín. Ti totiž v dalším kole divizní soutěže na domácím hřišti nezískali ani jeden bod.

15.9.2010

Z utkání staršího dorostu FK Kolín - Pardubice B (1:3).Foto: Deník/Vladimír Malinovský

FK Kolín – FK Pardubice B 1:3

V pátém utkání sezony potřeboval domácí Kolín získat tři body, což se mu však díky nízké efektivitě v koncovce a hrubým chybám v obranné fázi v průběhu druhého poločasu nepodařilo.

První poločas vyzněl i přes úvodní šanci Pardubic jasně pro domácí tým, ale koncovka byla opět nepřesná a nedůrazná.
Vstup do druhého poločasu se staršímu dorostu Kolína hrubě nevydařil, Pardubice do 70. minuty vstřelily dvě branky, navíc nastřelily tyč a jednou domácí zachránil svým zákrokem brankář Petrásek.

V závěrečných dvaceti minutách utkání se Kolín opět nadechl k aktivnější hře, což přineslo snížení zásluhou Baška. To však přišlo až v 87. minutě, takže na vyrovnání už domácím zbývalo málo času, navíc hosté se ještě v 91. prosadili díky brejkové situaci do otevřené obrany Kolína.

„Průběhy našich utkáních se sobě velmi podobají. První poločas hrajeme velmi aktivně a často soupeře přehráváme, bohužel vstřelit gól je pro nás obrovský problém. V průběhu druhých poločasů pak nepochopitelně na deset až dvacet minut vypadneme ze hry a soupeři zlomí zápas ve svůj prospěch. Je otázkou, proč tomu tak je, každopádně nás nejvíce trápí špatná koncovka,“ řekl kolínský trenér Aleš Majer.

Branka: 87. Baško. Poločas: 0:0.
FK Kolín: Petrásek – Kutifel, Baško, Tománek (85. Budský), Vácha – Jirků – Kopecký (82. Šátek), Papoušek, Lambert (73. Pačes), Tyl (62. Plíšek) – Herzán.

FK Kolín – FK Pardubice B 0:5

Domácí mladší dorostenci dostali na svém trávníku pořádnou lekci. Od rezervy Pardubic dostali pět branek. První dva góly padly v prvním poločase, zbylé tři po změně stran. Hosté byli jednoznačně lepší ve všech herních činnostech, Kolín měl jen dvě větší příležitosti.

„Prostě a jednoduše jsme na soupeře neměli a porážka je ještě milosrdná. Už po prvním poločase jsme mohli klidně prohrávat o pět branek, ale hosté zahodili snad čtyři tutovky. Po přestávce Pardubice o malinko polevily, ale stejně nás stále přehrávaly,“ uznal Vladimír Malinovský, kouč Kolína.

FK Kolín: Hrouda – Mjartan, Smetana, Tafel, Herčík – Kulhánek (41. Kubánek), Wiedermann (41. Nekvinda), Martínek, Hubáček (41. Rychlík) – Mořický (41. Šindelář), Šťastný. Poločas: 0:2.

15.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Půlmaraton KVOK 2015.

Kam za kulturou a kde si užít víkend?

Kouřimští volí mezi třemi variantami kliniky

OBRAZEM: Příroda vykouzlila sněhové nadělení i na konci dubna

Kutnohorsko - Přírodo, přírodo, kam chodíš na ty nápady? Tento způsob jara zdá se mi poněkud nešťastným. Ráno jsem nevěřila svým očím. Už né! Také těmito slovy okomentovali ranní nadělení obyvatelé výše položených částí Kutnohorska.

Pavel Sequens představil svůj malířský Bod zlomu

Kolín – Po názvem Bod zlomu instaloval svoji vůbec první výstavu v historickém sálu CEROP kolínského zámku výtvarník Pavel Sequens, absolvent Odborné střední školy podnikatelské Kolín.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Střední Čechy – Dohromady mají na kontě přes tři stovky ligových gólů. Jeden střílel za Spartu, druhý za Slavii. Na vojně v Chebu, později v Kaiserslauternu a Voticích se jejich kariéry přímo proťaly. V sobotu (začátek ve 14.30) se ale znovu postaví proti sobě. Horst Siegl povede v rámci projektu Dneska první liga! jako patron fotbalisty domácích Zdic, Pavel Kuka hosty z Komárova. Oba se na Berounsko velmi těší.

KRÁTCE: Školka má zápis

Kolínsko - Přečtěte si krátké zprávy z Kolínska!