VYBERTE SI REGION

Radim - Ve druhém kole byla I. B třída skupina D svědkem kolínského okresního derby. Nováček soutěže Viktoria Radim hostil na svém pažitu FC Tuchoraz.

30.8.2009
Fotogalerie
12 fotografií
Z utkání I. B třídy Radim - Tuchoraz.

Z utkání I. B třídy Radim - Tuchoraz.Foto: Lenka Bradová

Viktoria Radim -FC Tuchoraz 4:0

Po remíza 1:1v prvním kole Radim dnes jasně vyhrála, ato v poměru 4:0. ,,První dva góly, které jsme dostali,byly poměrně náhodné a dosti hloupé. Oba padly po našich chybách. Ovšem pravda je, že kdybychom vpětadvacáté minutě prohrávali 3:0 nemohli bychom se vůbec divit. Soupeř na to šance měl,"uvedl Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

Brankář domácích, Jiří Černý, si na míč poprvé sáhl až ve 27. minutě, což potvrzuje obraz hry. ,,My jsme si vytvořili jednu šanci, kterou za stavu 1:0 Trnka neproměnil. Poté by se utkání možná vyvíjelo jinak, ale to jsou jen spekulace. Domácí těžili především z toho, že mají velice rychlé útočníky, na které hráli nakopávané míče za naší obranu,"nechal se slyšetvedoucí Tuchorazi.

Diváci, kteří se na utkání přišli podívat osobně, také viděli vcelku kuriózní třetí gól v síti hostujícího celku. ,,Radim nám ho vstřelila přímo z autu. Rozhodčí tvrdili, že míč byl tečován,tak branka platila. To se nedá nic dělat,"přijal třetí branku sportovně Pěkný.

,,Myslím, že skóre4:0 je pro hosty kruté, ale naše výhra byla zasloužená.Vytvořili jsme si více šancí a vůbec jsme byli v útočné fázi aktivnější. Zápas jsme sice rozhodli až v druhépůli, ale již v prvním poločase jsme mohli vést v pohodě 2:0,"okomentovalvítězný zápas MichalŠkopek, hrající kouč Radimi.

,,Dnesjsme podališpatný výkon.Ale v utkání byly i světlé okamžiky, ovšem nebylo jich moc," dodalRoman Pěkný.

Branky: 31. Doubek, 63. Samuel, 80. Moravec, 89. Antuš. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Radim: Černý - Paroulek (75. Moravec), Novák, Hrodek, Škopek - Dvořák (46. Schnurpfeil), Homola, Funda, Dražan - Doubek, Samuel (84. Antuš).
Tuchoraz: M.Černý - Dežo, J. Černý, Trnka, Šírl - Franek (75. Kletečka),T. Černý, Nekolný, Šmejkal - Pazderec, Mučka (28. Šulc).