Červené Pečky - Velim B 2:1

Červené Pečky do zápasu vstoupily mnohem lépe, když se ve čtvrté minutě trefilAdamec. V první půli měla více ze hry Velim, která držela míč po většinou na svých kopačkách.Ještě v průběhu první půlese domácím hráčům zranil Žoha, což byla pro Červené Pečky citelná ztráta. Druhý poločas vyzněl spíše pro domácí, kteří měli více ze hry. Červené Pečky se ocitly ve třech vyložených šancích, ale ani po jedné z nich se skóre neměnilo. Náskok dvou branek pro domácí hráče přinesla až 63. minuta, kdy se trefil Čálek. Domácí hráči si hlídali slibný náskok do 81. minuty, kdy korigoval skóre na rozdíl jedné branky Ptáček. Po vstřelené brance převzali otěže zápasu hosté, kteří hrozili hlavně ze standardních situací a nakopávaných míčů. Ovšem vyrovnat se Velimi nepodařilo, a tak zůstaly tři body v Červených Pečkách.
"V první půli měla Velim navrh, lépe držela míč. Nás oslabilo zranění záložníka Žohy. V druhé půli jsme tempo zápasu diktovali spíše my," komentoval průběh zápasu kouč Červených Peček Kulhánek.
"Inkasovali jsme branky po vlastních chybách. Špatně nám dnes hrála hlavně záloha, v které hrály posily z A-týmu, ale bohužel nic nepředvedly. Soupeř dnes také nehrál žádný extra fotbal, ale na nás to dnes stačilo. V závěru utkání jsme ještě zabrali, ale k vyrovnání to nevedlo," řekl po utkání trenér velimské rezervy Miroslav Cmár.

Branky: 4. Adamec, 63. Čálek. - 81. Ptáček. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:4. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Červené Pečky: Jón - T. Nádvorník, Malina, Janovský - Pokorný - Žoha (25. Vohnický), Adamec (75. Kudláček), Herčík, Zach - Rejthárek, Čálek (90. Podnecký).
Velim B: Svoboda - Kyncl, Dejmek, Srp, Čepelák - Vaněk (70. Babický), Vácha (60. Ptáček), Pechar, Hlavatý - Nedbal, Kostka (46. Lev).