Brandýs-Boleslav B – Červené Pečky 0:2

Červené Pečky přivezly z Brandýsa-Boleslavy všechny body. Domácí porážku nesli jen těžce a za nedisciplinovanost zaplatili dvojím vyloučením.

„V začátku utkání nám dělalo problém extrémně malé a úzké hřiště. Domácí nás přehrávali, byly tam i nějaké závary před brankou, naštěstí bez větší šance, když pominu nastřelenou tyč. Když jsme se přizpůsobili rozměrům hřiště, začali jsme i kombinovat a dostali se do hry. První poločas skončil bez výraznějšího ohrožení branky na obou stranách. Do druhé půle jsme trochu zamíchali sestavou, lépe vykrývali střed hřiště a hráli aktivně. Již před naší vstřelenou brankou zlikvidoval domácí gólman samostatný únik Procházky. Řekl bych, že domácí hráče inkasovaná branka popudila, hráli poměrně dost nečistě a na žluté karty reagovali podrážděně. Z toho potom pramenila i ta vyloučení, hráči neudrželi nervy na uzdě a slovně napadali rozhodčího. Možnou příčinou vzrušeného jednání mohla být i situace, kdy rozhodčí neposoudil kontakt našeho hráče se soupeřem uvnitř našeho pokutového území jako nedovolený. Jsem s výkonem i body spokojený, stále nám ještě chybí tři hráči základní sestavy a navíc dnes pro zranění musel střídat Lipský. Je vidět, že se nám kádr ustálil, je s čím pracovat, je to dobré,“ řekl k utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 75. Janovský, 90. Illič. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 5:1. ČK: 2 (obě Brandýs-Boleslav B 80. a 90.). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Červené Pečky: Jón – T. Nádvorník, Malina, Podnecký, Janovský – Procházka (85. A. Nádvorník), Herčík, Rejthárek, Zach – Kudláček, Lipský (38. Illič).