SK Viktoria Sibřina – FK Červené Pečky 3:1

V podzimním utkání Červené Pečky jasně zvítězily 3:0 a i dnes se od nich čekaly tři body. To se ovšem hráčům FK nepodařilo a ze Sibřiny přijeli s prázdnou. ,,Utkání jsme brali spíše jako utkání rozlučkové. Šanci dostali hráči, kteří toho v sezoně tolik nenahráli. V brance dostal šanci Láďa Kratochvíl, který s námi celou sezonu chodí poctivě trénovat a brzy oslaví padesátiny,“ objasnil překvapivý výsledek trenér Červených Peček Radek Kulhánek, který dnes odehrál dvacet minut v útoku. ,,Utkání bylo pohodové, akorát mě zklamala nízká divácká návštěva,“ dodal Kulhánek.

Branky: 23. a 61. Synek, 33. Dolista – 74. Procházka. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 2:4. Diváci: 35. Poločas: 2:0.

FK Červené Pečky: Kratochvíl – Krátký (69. A. Nádvorník), Malina, Pokorný, T. Nádvorník – Procházka, Podnecký, Adamec, Janovský – Čálek (69. Kulhánek), Zach.