Paběnice – Červené Pečky 1:2

Zde fotbalisté FK potvrdili svou formu a pošesté v řadě zvítězili. Naopak hráči Paběnic počtvrté za sebou nepoznali jaké to je vyhrát.

Jako minulý týden mohou Červené Pečky za vítězství děkovat hlavně skvělému nástupu do utkání, když už ve 12. minutě vedly 2:0. Od 20. minuty ovšem hráči Červených Peček začali vyklízet pole a hrál spíše soupeř, kterému se ke konci první půle podařilo šťastně snížit. "Našemu brankáři vypadl míč na nerovném terénu ve vápně míč a dobíhající útočník domácích ho dorazil do branky,“ popsal branku domácích Radek Kulhánek, kouč Červených Peček.

Červené Pečky si poté ještě vytvořily tři šance, ale ani jednu neproměnily. "Nejblíže byl brance Čálek, který se řítil sám na brankáře. Bohužel trefil jen břevno,“ litoval nevyužité šanceKulhánek.

Druhý poločas hodně ovlivnilo vyloučení domácího brankáře. "Poté bylo prakticky po fotbale. Utkání se už jen dohrávalo. Více se faulovalo a nadávalo než hrálo,“ řekl Kulhánek. Ovšem i ve druhé půli si fotbalisté Červených Peček vytvořili minimálně tři dobré šance, v jedné z nich Vohnický neproměnil samostatný únik. Červené Pečky tedy udělaly další krok za postupem do I. A třídy.

Branky: 37. Zikmunda – 8. Čálek, 12. Zach. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 5:2. ČK: 65. Říha (Paběnice). Diváci: 100. Poločas: 1:2.

Červené Pečky: Jón – Nádvorník, Malina, Janovský – Pokorný – Adamec (66. Procházka), Herčik, Rejthárek, Zach – Čálek (85. Podnecký), Vohnický (90. Krátký).