Sokol Krampol – AC Tulipán Chvaletice 5:7

,,Poslední utkání sezony se nám vůbec nevydařilo. Byl to náš nejhorší výkon v sezoně. Opravdu jsme nehráli dobře. Možná to bylo i tím, že jsme měli druhé místo v tabulce jisté, a tak jsme na palubovce nenechali všechno. Přestože jsme vedli už 4:1, tak jsme ještě prohráli. Prostě hrůza,“okomentoval duel Denis Jeřábek, ze Sokolu Krampol.

„V posledním kole tohoto ročníku se čekal útočný mač. Vyplnilo se. Od začátku se hrálo otevřeně s mnoha šancemi a bylo jasné, že bude padat hodně gólů. První polovina utkání se z naší strany hrála stylem nedáš dostaneš, mnohem více šancí, ale branky dávali domácí. V jednu chvíli jsme prohrávali už o tři branky, ale zvýšeným úsilím a snad i větší touhou po výhře jsme ještě do přestávky snížili na 4:2,“ popsal dění v prvním poločase kapitán Chvaletic Jan Brunclík.
„Hned po sedmi vteřinách hry ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit kontaktní gól a na domácí boty se lepila čím dál tím větší nervozita. Když už jsme chystali hru v power play, tak jsme dvěma slepenými brankami otočili výsledek na 4:5. Kolínští ještě zabrali a zdramatizovali utkání a když zbývalo necelých pět minut do konce, tak vyrovnali na 5:5. Jenže tenhle zápas jsme prohrát nechtěli a po precizním rozehrání rohového kopu opět vedli o jednu branku a za nedlouho po dorážce rozhodli utkání ve svůj prospěch. Jsem rád, že jsme potvrdili kvalitní formu a tím to hráčům patří dík nejen za toto utkání,“ dodal Brunclík.

Branky: Trojan, Jeřábek, Pařík, O. Kesner, Biško – Novotný 2, J. Pelant 2, Doležal, F. Pelant, Mařata. Poločas: 4:2.
Sokol Krampol: O. Černý – Pařík, Macek, Jeřábek, O. Kesner, Kubizňák, Hošek, Karkoš, Trojan, Biško.
Chvaletice: Meško – Roubíček, Novotný, Melicher, J. Pelant, Mařata, Brunclík, F. Pelant, Doležal.

Starip Řečany – SKP Kolín 1:1

„Sehrát toto utkání bylo jen povinností, ale dali jsme si cíl, že nechceme prohrát a udržet tak neporazitelnost v soutěži. Tento cíl jsme sice splnili, ale s naší hrou jsem byl nespokojen. Přestože jsme si vytvořili řadu tutovek, které jsme nedokázali proměnit, musím tento zápas zhodnotit jako náš nejslabší výkon sezony,“ řekl po utkání hrající trenér SKP Kolín Michal Škopek.

Branky: Rozsévač – Navrátil. Poločas: 0:0.
Startip: P. Moravec – Živný, J. Moravec, Pozler, Rozsévač, Š. Tichý, M. Tichý, Bank, Matějka, M. Moravec.
SKP: J. Černý – Navrátil, Šváb, Funda, Macháček, Slezák, Vacek, Škopek.

Konečné pořadí: 1. SKP Kolín 34 bodů, 2. Sokol Krampol 22, 3. Startip Řečany 20, 4. FC Věšák Butabi 18, 5. AC Tulipán Chvaletice 18, 6. Válec Jestřabí Lhota 12, 7. Božkov Radovesnice II 0.

Střelci

22 – Slezák (SKP Kolín)
19 – Živný (Řečany)
18 – Rejthárek (SKP)
14 – Kureš (Jestřabí Lhota)
13 – Trojan (Krampol), Novotný (Chvaletice)
12 – Lev (Butabi)
11 – Zajíc (Butabi), O. Kesner (Krampol)
10 – Šváb (SKP)
9 – Kedršt (Krampol), Hošek (Krampol)

Poznámka: V neděli 19. února se od 15.30 hodin sehraje exhibiční utkání mezi vítězem soutěže SKP Kolín a výběrem ligy a zároveň dojde k slavnostnímu vyhlášení výsledků soutěže a předání cen.