VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za krajským fotbalem

Střední Čechy - Závěr fotbalové sezony je přede dveřmi. Na programu je o víkendu již předposlední kolo nejen České fotbalové ligy a divizních soutěží, ale i krajského přeboru, I. A třídy i I. B třídy.

11.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

V SOBOTU

Česká fotbalová liga: 10:15 FK Mladá Boleslav B – Liberec B (Čuřín), 17:00 Sokol Ovčáry – Karlovy Vary (Kříž).
Divize: 10:15 Dukla Praha B – Slavoj Řevnice (Pastyřík), Union Čelákovice – SK Český Brod (Jelínek), SK Kladno B – Teplice B (Haltuf), 17:00 FK Marila Votice – Tábor (Štěpánek).
Krajský přebor: 17:00 TJ Litol – FK Kolín (Schořovský), TJ Polepy – Sokol Libiš (Mikeš), Ligmet Milín – FC Graffin Vlašim B (Benák).
I. A třída: 10:15 Sp Příbram – Tn Rakovník (Voldan), 14:00 Sokol Zásmuky – Sparta Kutná Hora (Kubečka), 17:00 Pšovka Mělník – SK Hvozdnice (Šimáček), SK Rejšice – FK Červené Pečky (Kudrjavcev), FC Jílové – Mnichovohradištský SK (Železný), FK Týnec n. S. – SK Brandýs/Boleslav B (Pavelka), SK Bakov n. Jiz. – Bohemia Poděbrady (Šimůnek), FK Pyšely – FC Zenit Čáslav B (Asník), Trnavan Rožďalovice – TJ Kouřim (Šípek).
I. B třída: 10:15 Brandýsek – Lužec (Brda), Dlouhá Lhota – Milovice (Kubíček), 14:00 Žebrák – Praskolesy (Říha), 17:00 Zdice – Mutějovice (Gaži), Králův Dvůr B – FC Jesenice (M. Jarolímek), Kněževes – Doksy (Slavkovský), Tuchoměřice – Lidice (Jarolímek), Tišice – Slaný (Chovanec), Záryby – Jeneč (J. Štefan), Kosmonosy – Lysá n. L. (Bartůšek), Sadská – Ostrá (Chrudimský), Bezno – Bělá p. B. (Klečka), Luštěnice – Kosořice (Novotný), Krnsko – Dolnobousovský SK (Švagr), Radim – Tupadly (Kuka), Chocerady – Louňovice (Machýček), Trhový Štěpánov – Teplýšovice (Patrik Novotný), Bílé Podolí – Říčany (Brejník), Libodřice – AFK Pečky (Chrastina), Zbraslavice – Velim B (P. Svoboda).

V NEDĚLI

Česká fotbalová liga: 17:00 Viktora Žižkov B – FK Králův Dvůr (Kalenda).
Divize: 10:16 Meteor Praha – 1. FK Příbram B (Průcha), 17:00 SK Benešov – Malše Roudné (Paták), Viktoria Jirny – Brozany (Blaschke), SK Rakovník – Litvínov (Dobrý), FC Velim – Živanice (Černý).
Krajský přebor: 17:00 FK Neratovice/Byškovice – Polaban Nymburk (Kovář), SK Úvaly – FK Karbo Benátky n. J. (Vilhelm), Tn Sedlčany – SK Brandýs/Boleslav (Velebil), Sokol Zápy – Č. l. Union Beroun (Chaloupka), AFK Sokol Semice – Sokol Nové Strašecí (Berovič).
I. A třída: 17.00 Sokol Nová Ves pod Pleší – AFK Loděnice (Matějček), TJ Lhota – FK Hořovicko B (Wolfram), Sokol Vraný – TJ Tuchlovice (Hamšík), TJ Štěchovice – SK Černolice (Fejfar), Čechie Velká Dobrá – Slovan Hradištko (Pechanec), Dynamo Nelahozeves – FK Nový Knín (Brejník), SK Zeleneč – FK Uhlířské Janovice (Nehasil).
I. B třída: 17:00 Dobřichovice – Braškov (Lux), Lužná – Lety (Vočka), Městečko – Senomaty (Kalík), Hostouň – Řepín (Noll), Veltrusy – Vysoká (Vinter), Klecany – Velvary (Mitáš), Nymburk B – Sokoleč (Herda), Kondrac – Tuchoraz (Černý), Sedlec/Prčice – Nečín (Kvasnička), Slavie Jesenice – Kostelec u Křížků (Čermoch), Petrovice – Hostomice (Soběslav), Maršovice – Dobříš (Kinčl), Měchenice – Březnice (Divílek), Podlesí – Mníšek p. B. (K. Macháček).

Upozorňujeme oddíly, že je jejich povinností výsledky z utkání, u dospělých i poločasy a střelce branek obou mužstev, hlásit okamžitě po utkání, sobotní už v sobotu, SMS zprávou nebo volaly na 606 635 286.

Autor: Vlastimil Dudáček

11.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Plaňanech se o čarodějnicích předvedli malí hasiči.
44

Plaňanští čarodějnice ozvláštnili dětským hasičským útokem

Návštěvníci si užili jízdu parním vlakem.
48

Řepařská drážka zahájila sezónu

Kolínský půlmaraton KVOK vyhrál brněnský závodník

Kolín /FOTOGALERIE/ – 59. ročník kolínského půlmaratonu Kolín – Velký Osek – Kolín (KVOK) letos běželo 105 lidí. Mezi nimi byl nejrychlejší Martin Kučera za tým Univerzita Brno s časem 1:10:57. Nejrychlejší ženou byla Monika Nimberková, trať zdolala za 1:31:54.

V Kolíně se sešli zdraví s neslyšícími na celostátní přehlídce Otevřeno

Kolín – Již po dvaadvacáté se uskutečnila celostátní přehlídka pantomimy a pohybového divadla Otevřeno, která se již mnoho let odehrává v kolínském Městském divadle, na níž se pravidelně scházejí herci produkující pantomimu, tanec i divadlo,  a to jak zdraví, tak sluchově hendikepovaní.

Kolínský Majáles pokračoval koncertem v baru Pod Hodinami

Kolín – Čtyřdenní kolínský Majáles se po čtvrtečním a pátečním propršeném programu v Komenského parku a na Kmochově ostrově dostal v sobotní podvečer konečně pod střechu.

Výstavu v synagoze zahájil kromě jiných i izraelský velvyslanec

Kolín – Izraelský velvyslanec David Meron patřil ve čtvrtek v podvečer k nejvzácnějším hostům, kteří uvedli do života novou výstavu v prostorách kolínské synagogy a zároveň zahájili turistickou sezonu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies