VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za krajským fotbalem

Střední Čechy - Závěr fotbalové sezony je přede dveřmi. Na programu je o víkendu již předposlední kolo nejen České fotbalové ligy a divizních soutěží, ale i krajského přeboru, I. A třídy i I. B třídy.

11.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

V SOBOTU

Česká fotbalová liga: 10:15 FK Mladá Boleslav B – Liberec B (Čuřín), 17:00 Sokol Ovčáry – Karlovy Vary (Kříž).
Divize: 10:15 Dukla Praha B – Slavoj Řevnice (Pastyřík), Union Čelákovice – SK Český Brod (Jelínek), SK Kladno B – Teplice B (Haltuf), 17:00 FK Marila Votice – Tábor (Štěpánek).
Krajský přebor: 17:00 TJ Litol – FK Kolín (Schořovský), TJ Polepy – Sokol Libiš (Mikeš), Ligmet Milín – FC Graffin Vlašim B (Benák).
I. A třída: 10:15 Sp Příbram – Tn Rakovník (Voldan), 14:00 Sokol Zásmuky – Sparta Kutná Hora (Kubečka), 17:00 Pšovka Mělník – SK Hvozdnice (Šimáček), SK Rejšice – FK Červené Pečky (Kudrjavcev), FC Jílové – Mnichovohradištský SK (Železný), FK Týnec n. S. – SK Brandýs/Boleslav B (Pavelka), SK Bakov n. Jiz. – Bohemia Poděbrady (Šimůnek), FK Pyšely – FC Zenit Čáslav B (Asník), Trnavan Rožďalovice – TJ Kouřim (Šípek).
I. B třída: 10:15 Brandýsek – Lužec (Brda), Dlouhá Lhota – Milovice (Kubíček), 14:00 Žebrák – Praskolesy (Říha), 17:00 Zdice – Mutějovice (Gaži), Králův Dvůr B – FC Jesenice (M. Jarolímek), Kněževes – Doksy (Slavkovský), Tuchoměřice – Lidice (Jarolímek), Tišice – Slaný (Chovanec), Záryby – Jeneč (J. Štefan), Kosmonosy – Lysá n. L. (Bartůšek), Sadská – Ostrá (Chrudimský), Bezno – Bělá p. B. (Klečka), Luštěnice – Kosořice (Novotný), Krnsko – Dolnobousovský SK (Švagr), Radim – Tupadly (Kuka), Chocerady – Louňovice (Machýček), Trhový Štěpánov – Teplýšovice (Patrik Novotný), Bílé Podolí – Říčany (Brejník), Libodřice – AFK Pečky (Chrastina), Zbraslavice – Velim B (P. Svoboda).

V NEDĚLI

Česká fotbalová liga: 17:00 Viktora Žižkov B – FK Králův Dvůr (Kalenda).
Divize: 10:16 Meteor Praha – 1. FK Příbram B (Průcha), 17:00 SK Benešov – Malše Roudné (Paták), Viktoria Jirny – Brozany (Blaschke), SK Rakovník – Litvínov (Dobrý), FC Velim – Živanice (Černý).
Krajský přebor: 17:00 FK Neratovice/Byškovice – Polaban Nymburk (Kovář), SK Úvaly – FK Karbo Benátky n. J. (Vilhelm), Tn Sedlčany – SK Brandýs/Boleslav (Velebil), Sokol Zápy – Č. l. Union Beroun (Chaloupka), AFK Sokol Semice – Sokol Nové Strašecí (Berovič).
I. A třída: 17.00 Sokol Nová Ves pod Pleší – AFK Loděnice (Matějček), TJ Lhota – FK Hořovicko B (Wolfram), Sokol Vraný – TJ Tuchlovice (Hamšík), TJ Štěchovice – SK Černolice (Fejfar), Čechie Velká Dobrá – Slovan Hradištko (Pechanec), Dynamo Nelahozeves – FK Nový Knín (Brejník), SK Zeleneč – FK Uhlířské Janovice (Nehasil).
I. B třída: 17:00 Dobřichovice – Braškov (Lux), Lužná – Lety (Vočka), Městečko – Senomaty (Kalík), Hostouň – Řepín (Noll), Veltrusy – Vysoká (Vinter), Klecany – Velvary (Mitáš), Nymburk B – Sokoleč (Herda), Kondrac – Tuchoraz (Černý), Sedlec/Prčice – Nečín (Kvasnička), Slavie Jesenice – Kostelec u Křížků (Čermoch), Petrovice – Hostomice (Soběslav), Maršovice – Dobříš (Kinčl), Měchenice – Březnice (Divílek), Podlesí – Mníšek p. B. (K. Macháček).

Upozorňujeme oddíly, že je jejich povinností výsledky z utkání, u dospělých i poločasy a střelce branek obou mužstev, hlásit okamžitě po utkání, sobotní už v sobotu, SMS zprávou nebo volaly na 606 635 286.

Autor: Vlastimil Dudáček

11.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Od roku 2013 jsou Srdcerváči projektem Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.
7

Kolínská firma koupí rockového stolu pomohla Srdcerváčům

Ilustrační foto

Silnice v Zásmukách budou bezpečnější

Romové si na svůj ples pozvali hned tři kapely

Kolín /FOTOGALERIE/ – Hned tři kapely vyhrávaly v sobotu na Romském plese v Městském společenském domě v Kolíně.

Rozhazuje někdo na Zálabí návnady se šrouby?

Kolín - Šťavnatě vypadající kousky masa plné šroubů a hřebíků pohozené nenápadně v trávě. S dovětkem „Kolíňáci, pozor!" se fotografie této strašlivé návnady, která je nebezpečná zejména pro větší psy, začaly v těchto dnech rychle šířit po sociálních sítích.

Knihovna otevře koutek pro nevidomé na poslech audioknih

Kolínsko – Březen, měsíc knihy, je za dveřmi. Ale nejen klasické knihy. Například Městská knihovna Kolín zve hned prvního března na Den s audioknihou.

OBRAZEM: Masopust v Bylanech zpestřili velbloudi a slonice

Bylany - V Bylanech u Českého Brodu se konal již tradiční masopustní průvod. Jako každý rok i letos byla velká účast na návsi, kde sídlí Národní cirkus originál Berousek.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies