VYBERTE SI REGION

Kam o víkendu na fotbal

Kolín - O víkendu se hraje jedno okresní derby v nejnižší krajské soutěži. V sobotu hostí Liblice Tuchoraz.

11.4.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

SOBOTA

Divize: Český Brod –  Aritma Praha (Szikszay). I. A třída: Červené Pečky –  Zeleneč (Nepovím), Suchdol – Velim (Roth), Sl. Jesenice – Zásmuky (Pejša). I. B třída: Ratboř – Libice nad Cidlinou (Tylchert), Liblice – Tuchoraz (Bekešský), Jirny B – Břežany II (Dvořák). Okresní přebor: Konárovice – Libodřice (Dvořák), Volárna – Nučice (OFS KH), Třebovle – Velký Osek (Vala), Bečváry – Polepy (Melichar). III. třída A: Starý Kolín – Veltruby (OFS KH), Ovčáry – Tři Dvory (Humpolák), Sendražice – Týnec nad Labem B (Kumstát), Krakovany – Štítarský SK (Zikmunda). III. třída B: Nová Ves – Tuchoraz B (Kratochvíl), AFK Pečky B – Zásmuky B (Baroch), Velim B – Kozojedy (Freund), Rostoklaty – Plaňany (Lev), Cerhenice – Jevany (Leština), Dobré Pole – Dobřichov (OFS NBK). IV. třída A: Němčice – Ohaře (Neumann). IV. třída B: Pašinka –  Libodřice B (13, Humpolák), Plaňany B – Vrbová Lhota B (Pikner). IV. třída C: Chotutice – Břežany II B (Tuček), Kšely – Velké Chvalovice (Navrátil). Česká liga starších žáků: FK Kolín U15 – Viktoria Žižkov (9.30), FK Kolín U14 – Viktoria Žižkov (11.15). Česká liga mladších žáků: FK Kolín U13 –  Pardubice (13), FK Kolín U12 –  Pardubice (14.45).

NEDĚLE

ČFL: FK Kolín – Zápy (Moník). I. A třída: Mnichovo Hradiště – Radim (Mansour). I. B třída: Poříčany – Býchory (Vyhnal). Okresní přebor: FK Kolín B – AFK Pečky (13, Humpolák), Kouřim – Týnec nad Labem (OFS NBK), Radim B – Jestřabí Lhota (Neumann). III. třída A: Jestřabí Lhota B – Hradišťko I (Navrátil), Veletov – Vrbová Lhota (Wolfram), Červené Pečky B – Nebovidy (Kosina). III. třída B: Tuklaty – Ždánice (Löwe). IV. třída A: Konárovice B – Býchory B (10.15, Veselý), Kořenice – Radovesnice II (Pluhař), Ovčáry B – Velký Osek B (Baroch), Bělušice – Tři Dvory B (Stupka), Krakovany B – Žiželice (Klein). IV. třída B: Ratboř B –  Ratenice (Pikner), Bečváry B – Lošany (Burda), Cerhenice B – Dolní Chvátliny (Zikmunda), Svojšice – Křečhoř (Peška). IV. třída C: Český Brod B – Horní Kruty (Lev), Rostoklaty B – Kouřim B (Vlk), Nučice B – Tismice (Kumstát), volno – Liblice B. Česká liga staršího dorostu: FK Kolín U19 – Varnsdorf (10).

Poznámka: Není-li v závorce uvedeno jinak, všechny fotbalové zápasy začínají v 16.30 hodin.

Autor: René Volf

11.4.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

U labutě z Kolína byla potvrzena ptačí chřipka

Maturitní ples třídy 4.B Obchodní akademie Kolín
112

Studenti obchodní akademie připomněli Muzikál ze střední

Ulicemi zněly tóny manter

Kolín – Oddané Krišny bylo možné potkat v sobotu v ulicích Kolína. Za zpěvu a hudby skupinka zvala na setkání ve Volárně.

FOTO, VIDEO: Dětský karneval ve Velkém Oseku

Velký Osek – Sezóna karnevalových a maškarních rejů se pomalu rozjíždí. Mezi první se veselily v sobotu děti v Lidovém domě ve Velkém Oseku, kde mají tyto karnevaly již letitou tradici.

FOTO, VIDEO: Krymlováci uspořádali sjezd kopečku na čemkoli

Krymlov – O tom, že se Krymlovští umí společně sejít, umí se bavit a nezkazit žádnou legraci, svědčí druhý ročníků závodů ve sjezdu kopce u kapličky na čemkoli.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies