Z divizních bodů se radovala pouze Velim

KOLÍNSKO - Pouze fotbalisté Velimi dokázali v dalším kole divizních soutěží bodovat. Naopak Českému Brodu, ani Stříbrné Skalici se nedařilo.

30.4.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Volf

Stř. Skalice – Kladno B 0:2

Krize Stříbrné Skalice pokračuje. Svěřenci Jiřího Zimy nedokázali vyhrát již v šesti utkáních v řadě. V domácímprostředí dokonce potřetí v řadě nevstřelili ani gól. Naposledy podlehli rezervě Kladna. O porážce mužstva z Posázaví rozhodl Hlava, který vstřelil oba góly svého týmu.

Branky: 32. a 75. Hlava. Rozhodčí: Šifalda. Diváků: 200. Poločas: 0:1.

Stříbrná Skalice: sestava nebyla nahlášena.

Předměřice – Český Brod 2:1

Smolný zápas mají za sebou hráči Českého Brodu. V Předměřicích nebyli horším týmem, ale domů nakonec odjeli s prázdnou. „Je to škoda, protože na bod tady bylo,“ konstatoval trenér Zdeněk Šmejkal. „Domácí začali velmi dobře. Napadali nás a také se po naší hrubé chybě dostali do vedení. Jenomže ve druhém poločase jsme převzali iniciativu my. Štefančík bohužel neproměnil samostatný nájezd. V době, kdy domácí nevěděli kam dřív skočit, jsme inkasovali podruhé. Pak sice Hucek snížil, jenomže další šance jsme už neproměnili. Když jsem si myslel, že odejdem na fyzičku, bylo to přesně naopak,“ dodal Šmejkal.

Branky: 10. Havrda, 58. Ráliš – 78. Hucek. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:4. Diváků: 250. Poločas: 1:0.

Český Brod: Klíma – Hříbal (46. Horejc), Ložek, Pařízek, Bláha – Hucek, M. Kopecký, Böhm, P. Kopecký – Nekolný, Štefančík (75. Dalli).

Dobrovice – Velim 3:4

V pořádnou přestřelku se změnilo utkání Velimi v Dobrovici. Lepší mušku nakonec měli hosté. A to ještě vítězný gól vstřelili v oslabení. „Zápas jsme zbytečně zdramatizovali. Mohli jsme rozhodnout už v prvním poločase, kdy jsme měli několik šancí. Zejména pak Křelina,“ uvedl trenér Ladislav Bobek.

Jeho tým dohrával duel bez vyloučeného Sabó. „Aleš byl vyloučen neprávem. Hráč domácích Matějovský byl zasažen loktem. Rozhodčí nakonec po konzultaci s pomezním vyloučil jeho, přitom mu to udělal nekdo jiný. Navíc po zápae se kvůli tomu strhla menší mela. Bylo to zbytečně vyhrocené,“ podotkl Bobek.

Branky: 50. Boško, 55. Niklfeld z PK, 70. Čáslava – 5. Kohoutek, 25. Sabó z PK, 53. Frič, 81. Slavík. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 2:3. ČK: 70. Sabó (V). Diváků: 250. Poločas: 0:2.

Velim: Václavík – Hrabal, Antoš, Sabó, Hruška – Frič, Šťastný, Kohoutek, Marek – Slavík (85. Kesner), Křelina (40. Müller).