Velim B - Sadská 3:2

V prvním poločase se ujali vedení domácí. Skóre otevřel Psohlavec. Hosté se rychle oklepali a o deset minut později vyrovnali. ,,Byli jsme oslabeni o dva klíčové hráče a na hře to bylo vidět," řekl Jaroslav Češpiva, trenér domácích.

Druhý poločas se přihlížející diváci dočkali více branek. Do vedení 2:1 dosal domácí Vácha a na tři jedna zvyšoval opět Psohlavec. Hosté vykřesali naději, když v závěru snížili na 3:2. Víc už ale nestihli.

,,Naší mladí kluci jsou nezkušení v proměňování šancí. Ve druhém poločase za stavu 2:1 jsme nedali penaltu. Ke konci zápasu po snížení na 3:2, bylo ještě zbytečné drama před naší brankou, soupeř hrál velice dobře, líbilo se mi to, bylo vidět že to je zkušený mužstvo,´´ řekl po utkání Jaroslav Češpiva.

Branky Velimi: 22., 86. Psohlavec, 51. Vácha. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Velim B: Daněk – Kincl, Dejmek, Jelínek, Budinský (80. Hlavatý) – Zajíc (46. Slavík), Srp, Škarecký, Valenta (89. Němec) – Vácha, Psohlavec.