Trhový Štěpánov -Velim B 2:0

Duel se uskutečnil za velmi silného větru, který, jak se zdá, více vyhovoval domácím borcům. ,,V první půli měl soupeř převahu," přiznal Jaroslav Češpiva, trenér Velimi B. Po sérii rohových kopů se hlavou v 25. minutě trefil domácí Klaus. V 41. minutě bylo ještě hůře, to do černého pálil Gapko. ,,O poločase jsme si řekli, že vyrovnáme," zněl jasný pokyn hostujícího stratéga Češpivy.

Velim si sice šance vytvořit dokázala, ale proměnit už nikoliv. Díky tomu se domácí mohli radovat ze druhé letošní výhry. ,,Bohužel jsme neproměnili pět šancí. Domácí bojovali a myslím si, že vyhráli zaslouženě," uzavřel Jaroslav Češpiva, novic na lavičce Velimi B.

Branky: 25. Klaus, 41. Gapko. Rozhodčí: Herda. ŽK: 3:0. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

FC Velim B: M. Hlavatý - Kyncl, Dejmek, Jelínek, Hrabal (85. Rak) - Němec (46. Ptáček), Slavík (85. Mbemba), Srp, Čepelák - Sixta, Nedbal.