Poděbrady – Zásmuky 0:3

Poděbrady, na jejichž lavičku se postavil nový trenér Josef Šusta, nezvládly hlavně druhý poločas zápasu, ve kterém Zásmuky definitivně rozhodly. „Tak do dvacáté minuty to byl ale vyrovnaný zápas,“ řekl kouč Zásmuk Tomáš Švach. V závěru první půle se hostujícímu celku podařilo domácí tým zatlačit a výsledkem toho byla Marečkova branka. Ještě před tím šly Zásmuky dvakrát na bránu.

Druhý poločas patřil v Poděbradech hostujícímu družstvu. Domácí nedokázali soupeře ohrozit, naopak ještě dvakrát inkasovali. V 68. minutě přesně zamířil Kargl a stejný hráči Bohemii dorazil třetím gólem. „Jdeme zápas od zápasu a tři body z Poděbrad jsou milé,“ řekl Švach.

Branky: 68. a 82. Kargl. 35. Mareček. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Poděbrady: L. Novák – Müller (73. Vácha), Hruška, Suchánek, V. Svoboda (46. Kasák) – M. Novák, Jiří Fořt, Rulc, Pokorný – J. Fořt, T. Brtek (65. Voříšek).

Zásmuky: Kopřiva – Lanc, Durňák, Chochola, Čapek – Sobotka (80. Papírník), Melich, Vondra, Benda (65. Pavlík) – Kargl, Mareček (50. Černý).