Vlk: Začneme hrát, až když něco honíme

Tupadly /FOTOGALERIE/ - Obě mužstva potřebovala pro posílení pozic a nadějí na setrvání ve fotbalové I.B třídě skupině D bodovat. Domácím Tupadlům se to podařilo, Pečky si situaci prohrou zkomplikovaly.

23.5.2010
Fotogalerie
19 fotografií

22. kolo I. B třídy: Tupadly - Pečky, 23. května 2010.Foto: Deník/Michal Pavlík

Tupadly – Pečky 3:1

„Tabulka je vyrovnaná a vlastně každé utkání je teď pro nás existenční. Bohužel mě mrzí, že v zápasech začínáme hrát, až když už něco honíme. Nepřistupujeme k utkání, jak bychom měli, schází mi tam větší zaujetí pro hru. Stejně jako před týdnem jsme honili dvoubrankové manko. Druhý poločas jsme se dostali do hry, snížili jsme, ale to bylo všechno. Domácí nás ničím nepřekvapili, ale jejich jednoduchá hra v první polovině utkání na nás platila,“ řekl po utkání trenér Peček Lukáš Vlk.

Branky: 34. Čmakal, 41. Průcha (z PK), 88. R. Krajíček – 73.vlastní. Rozhodčí: Mansour. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Pečky: Doležal – Hanzelín, Modrovič, Nedorost, Kubina – Plaček (46. Novotný), Macháček, Zelenka, Melíšek – Žižka, Štegl (Hovorka).

Miloslav Kapic

23.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Změnit život, najít lásku a být šťastný je možné v každém věku. O tom vypráví nový film Bohdana Slámy Bába z ledu.

KRÁTCE: Kam za zábavou a kulturou?

Alice Smolíková se rozplakala 21. února 2017. Prvorozená dcera maminky Petry a tatínka Adama ze Sázavy po porodu měřila 50 centimetrů a vážila 3605 gramů.
10

Právě jsme se narodili

Silnice jsou po zimě rozbité, oprav se dočkají už na jaře

Letošní zima napáchala na středočeských silnicích škody za stovky milionů korun. Ani Kolínsko v tomto není žádnou výjimkou. Kraj tak musí na náročné opravy využít i svoje vnitřní rezervy. Vedení hejtmanství už přislíbilo, že uvolní mimořádnou částku 120 milionů korun z přebytku hospodaření.