Libodřice rozstřílely Suchdol a ještě dýchají

LIBODŘICE - Naděje ještě stále žije. Fotbalisté Libodřic zaznamenali vysoké vítězství, čím si uchovali naději na záchranu v I. A třídě. „Ještě dejcháme,“ konstatoval jeden z trojice libodřických koučů Aleš Klička.

11.6.2007

Ondřej Bálek (vlevo) musel opustit oblíbené místo v záloze a hrál na místě předstopera. Smutnit nemusel. Libodřice vyhrály.Foto: DENÍK/Michal Bílek

Libodřice – Suchdol 8:0

Kočka s myší. Jinak ani utkání nejde nazvat. Hráčům Libodřic stačil velmi průměrný výkon k tomu, aby získali tři body. „Byl to hodně slabý soupeř,“ přiznal Klička.

Jeho tým si góly rozdělil rovnomerně do obou poločasů. V každém z nich vstřelil čtyři góly. Nejpilnějším šutérem byl Vyskočil, který zaznamenal polovinu branek svého celku. „Zápas se mu povedl,“ uznal Klička.

Branky: 22., 36., 50. a 70. Vyskočil, 3. Mičinec z PK, 18. Růžička, 77. Pěkný, 79. vlastní. Rozhodčí: Malý. ŽK: 1:0. Diváků: 180. Poločas: 4:0. Libodřice: Černý – Kemza (82. Müller), Dolejší, Bálek, Růžička – Dušek, Klička, Mičinec, Pěkný – Jelínek (70. Kostroun), Vyskočil (82. Sova).

11.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

návrh kuchyně v obýváku

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Keramické trhy v Ploskovicích

Kostelec po roce ožije tradičním keramickým trhem

Oprava autobusového nádraží zkomplikovala bezbariérový přístup do nádražní haly

Kolín – Rozjezd stavebních prací na rekonstrukci autobusového nádraží přináší další nutná omezení. Dočasně byl nyní uzavřen levý vstup do těsně sousedící nádražní odbavovací haly včetně bezbariérového přístupu.

KRÁTCE: Osek bude bez vody, muž přivolal ženě pomoc

Kolínsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.

Pečky v sobotu ožijí tradiční dětskou poutí. Zahraje i Telegraf

Pečky – Největší letošní kulturní akce města Pečky je za dveřmi. Uskuteční se již tento víkend. Do akce se stejně jako v minulých letech zapojí místní hasiči se soutěžemi pro děti, vodáci opět zaujmou hlavně pirátskou lodí, která bude plout po rybníku Benešák.