FK Říčany - FK Libodřice 5:2

První branku vstřelily Říčany zřejmě z ofsajdu, který ovšem nebyl odmáván, a tak gól platil. Ve 28. minutě se podařilo hostům srovnat zásluhou středopolaře Janovského. "Ve vápně byla skrumáž a Janovský to vše propálil," popsal branku svého hráče Vladimír Pěkný, kouč Libodřic.

O chvíli později domácí zase vedli. Gól vstřelili po centru ze strany. Ve vápně se nacházeli dva zcela osamocení forvardi, pro které nebyl problém bezmocného Poláka překonat. Potřetí lovil gólman hostů ke konci prvního poločasu a gól byl opět více než sporný. ,,Prvních dvacet minut druhého poločasu jsme hráli celkem slušně. Ovšem nedokázali jsme to zužitkovat a domácí nás postrestali," uvedl Pěkný.

Čtvrtou branku dostaly Libodřice opět po centru domácího fotbalisty. V 70. minutě musel z důvodu zranění střídat Škopek, toho nahradil dorostence Hošek, na jehož vrub padá pátý gól domácích ze 74. minuty. Hostům se ještě ke konci utkání podařilo skóre alespoň korigovat, to se trefil Vyskočil za velkého přispění Illiče.

,,Dnes jsem opravdu zklamán. V první půli jsme si vytvářeli jen jakési pološance a hráli jen po vápno. Ve druhém poločase už jsme si něco vytvořili. Nevím, co k tomu více říct," nebyl ani trochu spokojen trenér hostů Vladimír Pěkný.

Branky Libodřic: 28. Janovský, 85. Vyskočil. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 3:1.

Libodřice: Polák - Mojžíš, Dolejší, Klička, Škopek (70. Hošek) - Vyskočil, Janovský, Bálek, Potůček - Koubek, Illič.