Kolín utrpěl první bodovou ztrátu

Neratovice - První bodovou ztrátu si připsali fotbalisté Kolína hned ve druhém kole krajského přeboru. V Neratovicích nedokázali zvítězit, přestože si ve druhém poločase vytvořili řadu šancí. O poločase dokonce s domácími prohrávali. V 52. minutě na konečných 1:1 vyrovnal středopolař Umlauf.

16.8.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Bílek

FK Neratovice/Byškovice - FK Kolín 1:1

Ještě v prvním poločase po odražném přímém kopu se za domácí trefil Polanský a dal jim tak jednogólové vedení, které vydrželo do 52. minuty, kdy se za Kolín trefil Umlauf. "První poločas byli domácí bojovnější a důraznější. Na nás toto stačilo a první půli to rozhodlo. První půli jsme prohospodařili. Byli jsme nedůrazní a prohrávali jsme osobní souboje," nemohl být s prvním poločasen spokojen Bohuslav Pilný, kouč Kolína.

Ve druhém poločase se Kolín herně zvedl a vyrovnal. Čapek dobře zatáhl míč, dal ho pod sebe, kde na protější tyč krásně zakončil Umlauf. "Druhý poločas už byl lepší než první. Domácí jsme začali přehrávat, ale neproměnili jsme šance. Byli jsme nebezpeční, ale nestačilo to," popsal průběh druhé půle trenér Kolína. "Hrát jen jeden poločas je málo. Na Neratovice to nestačilo. Myslím, že zde v Neratovicích to žádný soupeř nebude mít lehké," dodal Pilný.

Branky: 20. Polanský - 52. Umlauf. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Umlauf, Kesner. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

FK Kolín: Čižinský - Holub, Zdeňka, Šourek, L. Štoček - Puk (66. Kesner), Kalivoda, Umlauf (77. Kubát), Čapek (84. Kocourek) - Svoboda, J. Štoček.

Denis Jeřábek

16.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Zřícenina hradu Trosky

V Branžeži se rozhodovalo v závěru

Počasí organizátorům příliš nepřálo, přesto se do úklidu zapojilo na třicet dobrovolníků.
25

FOTOGALERIE: V rámci Dne Země lidé uklidili lesopark Borky

Den s historickou technikou se konal ve Velkém Oseku

Velký Osek /FOTOGALERIE/ - Ačkoliv sobotní chladné a deštivé počasí venkovním akcím příliš nepřálo, sjela se do areálu za motelem ve Velkém Oseku řada historických vozů a motocyklů.

Znak obce Radovesnice I vychází z erbů někdejších majitelů tvrze a zámku, tvrdí heraldik

Radovesnice I – Modrý štít a v něm nad stříbrným vrcholem cimbuřové věže vyrůstající z dolního kraje štítu stříbrná býčí hlava se zlatými rohy, tak vypadá nový znak obce Radovesnice I. Býk má navíc jazyk a nozdry prostřelené zlatým šípem se stříbrným hrotem. Mezi rohy má býk zlatou osmihrotou hvězdu.

KRÁTCE: Přečtou jména obětí holocaustu

Kolínsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.