Divizní fotbalisté kolínského FK si do tabulky připsali další tři body. Na svém trávníku porazili Týniště nad Orlicí.

Kolín – Týniště 3:0

Domácí rozhodli o svém vítězství za třiadvacet minut. Do té doby totiž dali hostům tři branky.

Ještě neskončila ani první minuta a domácí už měli ruce nad hlavou. Kolem obránce se prohnal Holub a poprvé pohnul ukazatelem skóre. Pak trefil J. Štoček z malého vápna břevno, ale ve 13. minutě se trefil Svoboda a bylo to 2:0. A za dalších deset minut předvedli domácí oku lahodící akci. Čapek našel J. Štočka a ten předložil míč před prázdnou branku Svobodovi. Hosté bylo téměř neškodní a domácí zazdili ve slabším druhém poločase další tři tutovky.

„Důležitý zápas jsme zvládli,“ radoval se po zápase Bohuslav Pilný, kouč Kolína. „Kromě tří gólů jsme měli ještě další tři šance. Škoda, že jsme ve druhém poločase hráli složitě. I přesto jsme měli další šance. Nyní máme lepší vzájemný zápas s Velimí i Týništěm, což je pro nás dobré. V prvním poločase jsme hráli ve velkém tempu a to bylo těžké udržet po celý zápas,“ řekl kolínský trenér.

Branky: 1. Holub, 13. a 23. Svoboda. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 3:2. Diváci: 160. Poločas: 3:0.

FK Kolín: Čižinský – Kalivoda, Zdeňka, Šourek, Mach – Holub (85. Kesner), Süsser, Tlučhoř, Čapek (67. L. Štoček) – Svoboda (72. Puk), J. Štoček.