Pilný: Prohráli jsme kvůli vlastní nedisciplinovanosti

Turnov - Fotbalisté Kolína přerušili jarní sérii zápasů bez prohry a v sedmém jarním utkání divizní skupiny C utržil porážku, navíc si odváží neuvěřitelných jedenáct žlutých napomenutí a dvě červené karty.

26.4.2009

Ilustrační fotoFoto: Lenka Bradová

Pěnčín-Turnov – FK Kolín 3:0

Jen do dvacáté minuty stačil rozhodčí nadělit Kolínu čtyři žluté, do kabin k poločasové přestávce potom mužstvo odcházelo po dvou žlutých kartách a následné kritice rozhodčího již bez dvou fotbalistů.

„Zápas jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností. Bez dvou vyloučených hráčů je těžké něco s dosavadním výsledkem zápasu dělat a utkání dopadlo podle počtu lidí na hřišti. Takovýmto způsobem fotbal hrát nejde, je třeba si sáhnout do svědomí, jakým způsobem se na hřišti chováme. Musíme bojovat dál, naštěstí mužstva před námi také prohrála,“ řekl po utkání kolínský trenér Bohuslav Pilný.

Rozhodčí: Šob. ŽK: 1:11. ČK: 40. Tlučhoř, Krejcar (oba Kolín). Diváci: 400. Poločas: 1:0.

FK Kolín: Čižinský – Kalivoda, Zdeňka, Šourek, Mach – Süsser (46. Kesner), Tlučhoř, Krejcar, Felcman (30. Čapek) – J. Štoček, Svoboda (68. Puk).

Miloslav Kapic

26.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Pešky nebo na kole? Tipy na výlety

Výroba v kolínské automobilce TPCA

Hlasování veřejnosti o grantech TPCA dnes startuje

Na Černokostelecku vzniknou nové rybníky

Kostelec n. Č. l. - Černokostelečtí chtějí obnovit několik rybníků a v okolí Svatbína vybudovat úplně nová vodní díla.

Malotřídky mají potenciál pro alternativní výuku

Střední Čechy /ROZHOVOR/ - Markéta Pošíková je ředitelkou MAS Podlipansko a matkou tří synů. Jak na malotřídní školy pohlíží žena, která vychovává své děti a zároveň se problematice školství věnuje v rámci svého zaměstnání?

Kolín opět najel na vítěznou vlnu

Kolín – V minulém kole poprvé prohráli, v neděli ale opět najeli na vítěznou vlnu. Fotbalisté Kolína v dalším kole divizní skupiny C porazili doma nebezpečný Turnov 2:1 a udrželi se na pátém místě tabulky.

Dům s 90 rodinami celý zakrývá azbest

Kolín – Odstartovala dlouho připravovaná rekonstrukce nejvyššího domu v Kolíně, tzv. šestnáctipatráku. Budova v Tyršově ulici měří 51,2 metru a obývá ho plných 90 rodin. „Po zjištění azbestu, o kterém nebyl žádný záznam, jsme byli nuceni přistoupit k úpravě harmonogramu a zajistit bezpečnou likvidaci azbestových desek," předeslal místostarosta Tomáš Růžička.