Pilný: Prohráli jsme kvůli vlastní nedisciplinovanosti

Turnov - Fotbalisté Kolína přerušili jarní sérii zápasů bez prohry a v sedmém jarním utkání divizní skupiny C utržil porážku, navíc si odváží neuvěřitelných jedenáct žlutých napomenutí a dvě červené karty.

26.4.2009

Ilustrační fotoFoto: Lenka Bradová

Pěnčín-Turnov – FK Kolín 3:0

Jen do dvacáté minuty stačil rozhodčí nadělit Kolínu čtyři žluté, do kabin k poločasové přestávce potom mužstvo odcházelo po dvou žlutých kartách a následné kritice rozhodčího již bez dvou fotbalistů.

„Zápas jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností. Bez dvou vyloučených hráčů je těžké něco s dosavadním výsledkem zápasu dělat a utkání dopadlo podle počtu lidí na hřišti. Takovýmto způsobem fotbal hrát nejde, je třeba si sáhnout do svědomí, jakým způsobem se na hřišti chováme. Musíme bojovat dál, naštěstí mužstva před námi také prohrála,“ řekl po utkání kolínský trenér Bohuslav Pilný.

Rozhodčí: Šob. ŽK: 1:11. ČK: 40. Tlučhoř, Krejcar (oba Kolín). Diváci: 400. Poločas: 1:0.

FK Kolín: Čižinský – Kalivoda, Zdeňka, Šourek, Mach – Süsser (46. Kesner), Tlučhoř, Krejcar, Felcman (30. Čapek) – J. Štoček, Svoboda (68. Puk).

Miloslav Kapic

26.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Od roku 2013 jsou Srdcerváči projektem Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.
7

Kolínská firma koupí rockového stolu pomohla Srdcerváčům

Silnice v Zásmukách budou bezpečnější

Romové si na svůj ples pozvali hned tři kapely

Kolín /FOTOGALERIE/ – Hned tři kapely vyhrávaly v sobotu na Romském plese v Městském společenském domě v Kolíně.

Rozhazuje někdo na Zálabí návnady se šrouby?

Kolín - Šťavnatě vypadající kousky masa plné šroubů a hřebíků pohozené nenápadně v trávě. S dovětkem „Kolíňáci, pozor!" se fotografie této strašlivé návnady, která je nebezpečná zejména pro větší psy, začaly v těchto dnech rychle šířit po sociálních sítích.