Jíkev – Velim B 2:3

Hosté splnili povinnost a zaslouženě vyhráli. I když o jedinou branku. O výhru hostí se postaral útočník Ptáček, který nasázel Jíkvi hattrick.

První gólový zápis zaznamenal Ptáček v 16. minutě, podruhé poslal hosty do vedení ve 41. minutě po hrubce Zemánka. Mezitím se trefil Kápička.
Jíkev v celém zápase tahala za kratší konec, hosté si vytvořili ještě další příležitosti. Na straně Jíkve zlobil obranu Velimi Kápička.

V 52. minutě ještě Srp neproměnil penaltu, ale Ptáček za dalších osm minut vyrobil hostům dvoubrankový náskok. „Po zranění jsem si lepší návrat nemohl přát,“ smál se šťastný střelec.

V téže minutě dostěl Zouza červenou kartu.

Poslední slovo patřilo domácím, z pokutového kopu se trefil Březina. „Už jsme v okrese. Děláme chyby a ty soupeř trestá,“ zlobil se brankář Jíkve Zemánek.

Branky: 34. Kápička, 87. Březina (z PK) – 16., 41. a 60. Ptáček. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 3:2. ČK: 60. Zouza. Diváci: 70. Poločas: 1:2.

Jíkev: Zemánek – Strašík, Zouza, Dudek, Škuthan (81. V. Jouza) – Klimeš (72. L. Jouza), Spilka, Žežulka, Vinogradov (51. Neužil) – Kápička, Březina.

Velim B: Svoboda – Kyncl, Dejmek, Srp, R. Hruška – Nedbal, Jiřička (24. Jelínek), Čepelák, J. Hlavatý (87. Sixta) – Ptáček (67. Kostka), Křelina.