Kutná Hora - Český Brod 2:2

Ve 25. minutě se svěřenci Ladislava Poupy dostali do vedení zásluhou Hubáčka. O deset minut později Kutná Hora srovnala a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. „Škoda, že jsme vedení neudrželi," litoval Poupa.

Druhý poločas byl vyrovnaný a Český Brod byl vcelku blízko třem bodům. Ty se jim začali vzdalovat v 75. minutě, kdy domácí dali na 2:1. V 84. minutě vyrovnal Kulvajt. Vyhrát přece jen mohli hosté, kteří v 87. minutě nastřelili břevno. To jim však nebylo nic platné, a tak si připsali teprve svůj druhý letošní bod. „Dnes jsme byli výhře nejblíže ze všech zápasů. Hra byla vyrovnaná. Na šance jsme byli lepší my. Škoda," litoval Ladislav Poupa, českobrodský stratég.

Branky Českého Brodu: 25. Hubáček, 84. Kulvajt. ŽK: 1:1. Diváci: 140. Poločas: 1:1.

Český Brod: Doubek - Dvořák (30. Skála), Margolius, Křelina, Kratochvíl - Levovec, Kopecký, Mašek, Hubáček - Kulvajt (84. Kozlíček), Štefančík.