VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z 3. a 4. dubna

Střední Čechy - Další díl ze sezony ukrojily i všechny mládežnické soutěže. Další body se rozdávaly v ligách, divizích i kraji. O změnu na čele tabulky I. A třídy dorostu se tentokrát postarali dorostenci Velimi, kteří doma podlehli TJ Polepy 0:1, a protože Kunice zdolaly Český Brod 3:0, vyhouply se na vrchol tabulky před Velim.

6.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

ČESKÁ LIGA DOROSTU

19. kolo: Ml. Boleslav B – Sparta Praha B 3:2 (starší), 2:3 (mladší), Č. Budějovice B – Slavia Praha B 1:0, 1:1, Pardubice – Dukla Praha 3:1, 0:4, Liberec – Sez. Ústí 2:3, 5:0, Jablonec – Most 2:2, 6:3, Meteor Praha – Hr. Králové B 3:0, 1:0, Plzeň B – Teplice B 4:0, 4:1, Bohemians 1905 B – Motorlet 0:0, 2:1.

Starší
1. Liberec 19 13 2 4 49:28 41
2. Pardubice 19 13 2 4 39:18 41
3. Plzeň B 19 11 4 4 37:20 37
4. Sparta Praha B 19 9 3 7 41:28 30
5. Motorlet 19 7 7 5 28:23 28
6. Slavia Praha B 19 8 3 8 29:25 27
7. Hr. Králové B 19 6 8 5 23:23 26
8. Jablonec 19 7 4 8 35:37 25
9. Bohemians B 19 7 3 9 30:24 24
10. Most B 19 6 5 8 25:44 23
11. Ml. Boleslav B 19 6 4 9 30:27 22
12. Meteor Praha 19 6 4 9 26:25 22
13. Teplice B 19 7 1 11 28:46 22
14. Č. Budějovice B 19 6 2 11 26:39 20
15. Sezimovo Ústí 19 6 2 11 23:51 20
16. Dukla Praha 19 4 6 9 21:32 18

Mladší
1. Jablonec 19 14 2 3 65:26 44
2. Sparta Praha B 19 11 4 4 56:27 37
3. Bohemians B 19 10 5 4 42:35 35
4. Plzeň B 19 10 4 5 46:30 34
5. Slavia Praha B 19 10 4 5 42:26 34
6. Motorlet 19 10 3 6 36:38 33
7. Liberec 19 9 5 5 51:32 32
8. Ml. Boleslav B 19 7 7 5 32:22 28
9. Teplice B 19 7 4 8 31:31 25
10. Dukla Praha 19 5 6 8 18:33 21
11. Č. Budějovice B 19 5 5 9 25:39 20
12. Meteor Praha 19 4 6 9 16:25 18
13. Most B 19 5 3 11 35:54 18
14. Pardubice 19 4 5 10 26:36 17
15. Hr. Králové B 19 4 1 14 20:47 13
16. Sezimovo Ústí 19 3 4 12 20:60 13

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
15. kolo:
Příbram – Hořovicko 8:3 (starší), 5:2 (mladší), Prachatice – Vlašim 2:1, 0:2, Benešov – Vejprnice 2:1, 0:5, Klatovy – Písek 4:2, 0:3, SKP Č. Budějovice – Rokycany 1:3, 0:0, Domažlice – Strakonice 2:2, 0:3, Motorlet B – Č. Krumlov 2:1, 6:0 .

Starší
1. Příbram B 15 10 3 2 49:21 33
2. Motorlet B 15 8 3 4 28:20 27
3. Vejprnice 15 7 4 4 29:22 25
4. Strakonice 15 7 3 5 28:23 24
5. Písek 15 7 2 6 31:23 23
6. SKP Budějovice 15 7 2 6 31:25 23
7. Prachatice 15 6 3 6 22:24 21
8. Rokycany 15 5 4 6 31:35 19
9. Domažlice 15 5 4 6 23:27 19
10. Benešov 15 5 3 7 28:36 18
11. Český Krumlov 15 5 2 8 21:28 17
12. Klatovy 15 5 1 9 26:39 16
13. Hořovicko 15 4 4 7 24:39 16
14. Vlašim 15 4 2 9 19:28 14

Mladší
1. Vejprnice 15 11 2 2 58:13 35
2. Příbram B 15 11 1 3 49:14 34
3. Rokycany 15 9 3 3 31:10 30
4. Strakonice 15 8 2 5 33:23 26
5. Vlašim 15 8 2 5 22:19 26
6. Motorlet B 15 7 3 5 36:20 24
7. Benešov 15 7 3 5 25:32 24
8. SKP Budějovice 15 6 3 6 35:23 21
9. Písek 15 5 4 6 21:19 19
10. Domažlice 15 5 2 8 13:34 17
11. Prachatice 15 5 1 9 19:36 16
12. Klatovy 15 4 2 9 21:45 14
13. Český Krumlov 15 3 2 10 16:40 11
14. Hořovicko 15 1 0 14 16:67 3

Skupina B
15. kolo:
Loko Č. Lípa – Kladno B 1:2, 3:7, Roudnice – Varnsdorf 3:0, 6:1, K. Vary – Žižkov 1:4, 0:1, H. Měcholupy – Ars. Č. Lípa 1:1, 1:4, Junior Praha – Ústí n. L. 1:2, 1:3, Sokolov – Libuš 4:1, 8:1, Most C – Meteor B 1:2, 2:2.

Starší
1. Sokolov 15 15 0 0 78:14 45
2. Kladno 15 12 1 2 59:11 37
3. Vikt. Žižkov 15 8 3 4 37:25 27
4. Meteor Praha B 15 8 2 5 29:21 26
5. Ústí n. L. 15 7 3 5 31:32 24
6. Roudnice 15 6 2 7 25:24 20
7. H. Měcholupy 15 5 5 5 26:27 20
8. Libuš 15 6 2 7 28:40 20
9. Most 15 5 4 6 26:31 19
10. Arsenal Č. Lípa 15 5 3 7 33:34 18
11. Junior Praha 15 5 2 8 19:31 17
12. Karlovy Vary 15 4 1 10 28:56 13
13. Loko Č. Lípa 15 1 4 10 12:55 7
14. Varnsdorf 15 0 4 11 13:43 4

Mladší
1. Vikt. Žižkov 15 11 4 0 72:15 37
2. Sokolov 15 11 3 1 65:21 36
3. Kladno 15 10 3 2 48:19 33
4. Ústí n. L. 15 10 3 2 42:19 33
5. Karlovy Vary 15 9 0 6 38:24 27
6. Meteor Pha B 15 8 2 5 24:23 26
7. Roudnice 15 6 5 4 32:20 23
8. Libuš 15 7 1 7 44:27 22
9. Ars. Č. Lípa 15 6 2 7 34:28 20
10. Junior Praha 15 4 1 10 20:37 13
11. H. Měcholupy 15 3 2 10 18:45 11
12. Most 15 2 4 9 15:44 10
13. Varnsdorf 15 2 2 11 16:49 8
14. Loko Č. Lípa 15 0 0 15 9:106 0

Skupina C
15. kolo:
Čáslav – Chrudim 1:0, 0:1, Kosmonosy – Pardubice B 0:4, 2:2, Ol. Hr. Králové – Kolín 1:0, 2:2, Liberec B – Jablonec 2:2, 2:0, N. Bydžov – Pěnčín/Turnov 2:1, 5:0, Dvůr Králové – Jičín 1:0, 4:0.

Starší
1. Jablonec B 15 9 4 2 40:15 31
2. Rapid Liberec 13 10 1 2 28:11 31
3. Nový Bydžov 15 9 2 4 26:17 29
4. Liberec B 15 8 3 4 36:21 27
5. AFK Chrudim 15 7 4 4 40:19 25
6. Dvůr Králové 15 7 3 5 25:34 24
7. Pardubice 15 7 2 6 28:18 23
8. Ol. Hr. Králové 15 7 2 6 37:29 23
9. Čáslav 15 7 1 7 26:31 22
10. FK Kolín 15 5 2 8 25:25 17
11. Kosmonosy 15 2 8 5 18:35 14
12. Jičín 15 2 3 10 15:37 9
13. Litomyšl 14 3 0 11 15:45 9
14. Pěnčín/Turnov 14 2 1 11 17:39 7

Mladší
1. AFK Chrudim 15 13 1 1 56:12 40
2. Nový Bydžov 15 11 3 1 36:19 36
3. Liberec B 15 10 1 4 39:12 31
4. Ol. Hr. Králové 15 9 1 5 47:16 28
5. FK Kolín 15 8 3 4 40:22 27
6. Pardubice 15 8 3 4 37:25 27
7. Čáslav 15 7 3 5 39:37 24
8. Jablonec B 15 7 1 7 42:23 22
9. Rapid Liberec 13 6 2 5 31:26 20
10. Jičín 15 6 0 9 22:33 18
11. Kosmonosy 15 2 5 8 22:34 11
12. Dvůr Králové 15 2 1 12 11:46 7
13. Litomyšl 14 1 0 13 9:50 3
14. Pěnčín/Turnov 14 0 2 12 7:83 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

15. kolo: Teplice – Ml. Boleslav 3:2 (starší), 2:0 (mladší), Plzeň – Příbram 3:1, 0:1, Motorlet – Slavia Praha 1:0, 0:1, Sokolov – Bohemians 1905 3:1, 1:1, Jablonec – Chrudim 5:1, 1:5, Sparta Praha – Hr. Králové 4:0, 2:3, Most – Liberec 1:2, 3:3, Pardubice – Č. Budějovice 1:0, 4:2.

Starší
1. Slavia Praha 19 17 0 2 73:7 51
2. Jablonec 19 11 4 4 32:21 37
3. Sparta Praha 19 11 2 6 59:26 35
4. Hr. Králové 19 10 3 6 40:32 33
5. Plzeň 19 9 5 5 42:31 32
6. Liberec 19 9 5 5 34:27 32
7. Motorlet 19 9 3 7 40:35 30
8. Teplice 19 9 2 8 32:34 29
9. Č. Budějovice 19 8 3 8 27:25 27
10. Pardubice 19 8 2 9 25:27 26
11. Bohemians 05 19 6 3 10 25:37 21
12. Ml. Boleslav 19 6 2 11 26:41 20
13. Příbram 19 5 2 12 37:60 17
14. Most 19 5 1 13 17:45 16
15. Sokolov 19 4 3 12 22:54 15
16. Chrudim 19 2 6 11 20:49 12

Mladší
1. Slavia Praha 19 15 1 3 70:23 46
2. Sparta Praha 19 12 3 4 67:28 39
3. Příbram 19 13 0 6 40:25 39
4. Bohemians 05 19 11 4 4 50:13 37
5. Hr. Králové 19 10 5 4 51:26 35
6. Teplice 19 10 3 6 36:29 33
7. Ml. Boleslav 19 8 6 5 33:24 30
8. Chrudim 19 9 3 7 46:44 30
9. Sokolov 19 8 3 8 36:43 27
10. Č. Budějovice 19 6 6 7 35:46 24
11. Motorlet 19 5 5 9 26:34 20
12. Liberec 19 3 7 9 21:46 16
13. Most 19 4 3 12 26:46 15
14. Plzeň 19 4 2 13 21:41 14
15. Pardubice 19 3 3 13 18:54 12
16. Jablonec 19 2 4 13 19:73 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
15. kolo:
Příbram B – Písek 2:1, 1:3, Hořovicko – Č. Budějovice B 1:3, 2:6, Dukla Praha – Beroun 0:0, 0:0, Prachatice – Plzeň B 1:1, 6:2, Vejprnice – Doubravka 0:2, 2:1, Tábor – Tachov 3:2, 4:0, Podolí – Sušice 0:0, 4:0.

Starší
1. Příbram B 15 12 2 1 64:23 38
2. Dukla Praha 15 8 5 2 30:17 29
3. Doubravka 15 8 4 3 32:14 28
4. Písek 15 8 3 4 22:13 27
5. Č. Budějovice B 15 8 1 6 36:25 25
6. Podolí 15 8 1 6 27:27 25
7. Plzeň B 15 7 3 5 23:16 24
8. Tábor 15 7 3 5 28:22 24
9. Sušice 15 6 3 6 23:32 21
10. Beroun 15 5 3 7 15:27 18
11. Tachov 15 4 3 8 33:41 15
12. Prachatice 15 3 2 10 18:44 11
13. Hořovicko 15 2 4 9 21:37 10
14. Vejprnice 15 0 1 14 10:44 1

Mladší
1. Písek 15 11 3 1 42:15 36
2. Tábor 15 10 2 3 45:14 32
3. Beroun 15 10 2 3 39:17 32
4. Prachatice 15 9 4 2 66:21 31
5. Příbram B 15 9 2 4 33:17 29
6. Č. Budějovice B 15 8 2 5 33:25 26
7. Plzeň B 15 8 2 5 34:28 26
8. Dukla Praha 15 7 4 4 24:18 25
9. Podolí 15 7 2 6 31:24 23
10. Vejprnice 15 3 4 8 18:29 13
11. Doubravka 15 3 1 11 14:33 10
12. Hořovicko 15 2 1 12 23:57 7
13. Sušice 15 2 1 12 22:57 7
14. Tachov 15 0 2 13 6:75 2

Skupina B
15. kolo:
Rakovník – Teplice B 5:3, 0:3, Kladno – Č. Lípa 5:0, 5:0, Sokolov – Neratovice 4:1, 0:1, Sparta Praha – Děčín 4:0, 8:0, Ústí n. L. – Junior Praha 2:1, 8:1, Most B – Střešovice 3:3, 4:3, Bohemians B – Meteor Praha 0:2, 0:1.

Starší
1. Kladno 15 13 2 0 62:10 41
2. Sparta Praha B 15 12 0 3 40:16 36
3. Meteor Praha 15 11 1 3 39:14 34
4. Bohemians B 15 7 3 5 30:23 24
5. Ústí n. L. 15 7 2 6 27:30 23
6. Rakovník 15 7 1 7 36:42 22
7. Teplice B 15 7 0 8 31:33 21
8. Neratovice 15 6 1 8 23:21 19
9. Most B 15 5 2 8 29:28 17
10. Děčín 15 5 1 9 18:36 16
11. Střešovice 15 4 3 8 23:33 15
12. Česká Lípa 15 5 0 10 28:47 15
13. Junior Praha 15 5 0 10 20:45 15
14. Sokolov B 15 2 2 11 14:42 8

Mladší
1. Sparta Praha B 15 12 2 1 75:11 38
2. Kladno 15 12 1 2 62:19 37
3. Meteor Praha 15 11 2 2 47:13 35
4. Bohemians B 15 8 3 4 36:23 27
5. Ústí n.L. 15 8 2 5 35:18 26
6. Střešovice 15 8 2 5 37:24 26
7. Most B 15 6 3 6 32:30 21
8. Teplice B 15 6 3 6 29:33 21
9. Sokolov B 15 6 2 7 20:19 20
10. Česká Lípa 15 6 2 7 25:40 20
11. Neratovice 15 3 3 9 14:42 12
12. Junior Praha 15 3 0 12 11:49 9
13. Děčín 15 2 1 12 12:61 7
14. Rakovník 15 1 0 14 10:63 3

Skupina C
15. kolo:
Letohrad – Nymburk 1:1, 2:1, Úpa – FK Kolín 0:1, 1:3, Vikt. Žižkov – Čáslav 1:0, 0:0, Vys. Mýto – Ml. Boleslav B 1:0, 1:1, Slavia Praha B – Pardubice B 2:0, 12:0, Liberec B – Nový Bydžov 5:2, 2:5, Náchod/ Deštné – Hr. Králové B 0:1, 1:1.

Starší
1. Slavia Praha B 15 11 3 1 49:17 36
2. Náchod/Deštné 15 10 2 3 27:9 32
3. Úpa 15 8 3 4 24:15 27
4. FK Kolín 15 8 3 4 26:18 27
5. Žižkov 15 6 4 5 24:18 22
6. Hr. Králové B 15 6 2 7 18:18 20
7. Letohrad 15 6 2 7 25:27 20
8. Pardubice B 15 6 2 7 19:23 20
9. Nový Bydžov 15 5 4 6 20:23 19
10. Vysoké Mýto 15 5 3 7 14:17 18
11. Čáslav 15 6 0 9 14:29 18
12. Liberec B 15 5 1 9 23:33 16
13. Nymburk 15 3 4 8 16:31 13
14. Ml. Boleslav B 15 3 1 11 9:30 10

Mladší
1. Slavia Pha B 15 15 0 0 131:6 45
2. Vysoké Mýto 15 12 1 2 58:19 37
3. Nový Bydžov 15 11 0 4 50:33 33
4. Náchod/Dešt. 15 10 2 3 63:22 32
5. Žižkov 15 8 3 4 50:19 27
6. FK Kolín 15 9 0 6 39:29 27
7. M. Boleslav B 15 8 2 5 39:24 26
8. Hr. Králové B 15 7 2 6 36:38 23
9. Úpa 15 6 2 7 37:38 20
10. Čáslav 15 4 2 9 29:26 14
11. Pardubice 15 3 0 12 19:70 9
12. Letohrad 15 3 0 12 12:74 9
13. Liberec B 15 2 0 13 12:78 6
14. Nymburk 15 0 0 15 8:107 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

19. kolo: Brandýs/Boleslav – Rakovník 3:2 (starší), 2:3 (mladší), SK Kladno B – Novo Kladno 3:2, 4:0, Čelákovice – AFK Kolín 5:1, 3:2, Sedlčany – Kročehlavy 6:1, 1:1, Neratovice – Kutná Hora 6:1, 5:1, Nymburk – Slaný 5:0, 1:1, Pš. Mělník – Poděbrady 3:1, 0:0.

Starší
1. SK Kladno B 17 14 3 0 77:14 45
2. Brandýs/Boleslav 17 12 4 1 53:24 40
3. Rakovník 17 9 3 5 42:26 30
4. Neratovice 16 9 2 5 38:20 29
5. Sp. Příbram 16 8 4 4 46:24 28
6. Čelákovice 17 8 2 7 29:19 26
7. Kročehlavy 17 6 4 7 24:36 22
8. Novo Kladno 17 7 1 9 35:49 22
9. Nymburk 17 6 3 8 27:42 21
10. Slaný 17 6 2 9 36:44 20
11. AFK Kolín 17 6 2 9 28:68 20
12. Sedlčany 16 5 1 10 31:37 16
13. Poděbrady 17 4 4 9 29:43 16
14. Pš. Mělník 17 4 3 10 25:43 15
15. Kutná Hora 17 3 0 14 31:62 9

Mladší
1. SK Rakovník 17 14 2 1 64:18 44
2. Neratovice 16 12 2 2 61:18 38
3. SK Kladno B 17 11 2 4 50:21 35
4. Kročehlavy 17 10 3 4 33:21 33
5. Čelákovice 17 8 4 5 39:29 28
6. B. Poděbrady 17 9 1 7 35:39 28
7. Brandýs/Boles. 17 9 0 8 43:39 27
8. Sp. Příbram 16 8 2 6 37:25 26
9. Kutná Hora 17 8 0 9 46:42 24
10. Nymburk 17 6 3 8 30:35 21
11. Pš. Mělník 17 5 1 11 18:38 16
12. Slaný 17 4 3 10 28:54 15
13. Novo Kladno 17 4 2 11 21:41 14
14. Sedlčany 16 3 3 10 33:50 12
15. AFK Kolín 17 1 0 16 10:78 3

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
15. kolo:
FC Mělník – Loděnice 4:1, V. újezd – Rudná 2:3, Lužná – Nové Strašecí 3:1, Velvary – Zdice 7:0, Beroun – Kr. dvůr 5:1, Hostouň – Libiš 5:2, Tn. Rakovník – Klecany 3:0.

1. Beroun 15 14 0 1 56:17 42
2. Tn. Rakovník 15 13 1 1 88:18 40
3. Hostouň 15 12 1 2 53:22 37
4. FC Mělník 15 7 4 4 34:33 25
5. Velvary 15 7 3 5 50:42 24
6. Lužná 15 7 2 6 34:32 23
7. Králův Dvůr 15 7 0 8 48:44 21
8. Nové Strašecí 15 6 1 8 43:38 19
9. Libiš 15 6 1 8 21:30 19
10. Vysoký Újezd 15 6 0 9 40:47 18
11. Rudná 15 5 0 10 31:46 15
12. Zdice 15 4 3 8 25:56 15
13. Klecany 15 1 2 12 13:49 5
14. Loděnice 15 1 0 14 11:73 3

Skupina B
15. kolo:
Brandýs/Boleslav B – Mn. Hradiště 1:1, Luštěnice – Krnsko 2:2, V. Borek – Pěčice 2:1, Milovice – Sn. Poděbrady 2:4, D. Bousov – Všechlapy 6:1, Čejetice – Bakov n. J. 4:3, Semice – Byšice 1:1.

1. Mn. Hradiště 15 12 2 1 65:11 38
2. Bakov n. J 15 11 1 3 67:16 34
3. Byšice 15 9 3 3 41:25 30
4. Čejetice 15 9 3 3 40:24 30
5. Velký Borek 15 8 1 6 37:29 25
6. Brandýs/Bol. B 15 8 1 6 51:45 25
7. Pěčice 15 7 1 7 47:30 22
8. Luštěnice 15 7 1 7 22:28 22
9. Semice 15 5 5 5 42:35 20
10. Krnsko 15 5 1 9 20:53 16
11. Sn. Poděbrady 15 4 3 8 18:41 15
12. Dol. Bousov 15 3 2 10 22:41 11
13. Všechlapy 15 2 3 10 16:64 9
14. Milovice 15 1 1 13 14:60 4

Skupina C
15. kolo:
Libodřice – Jirny 2:8, Zeleneč – Malešov 3:0, FK Kolín B – Kouřim 9:2, Uhl. Janovice – Pečky 2:7, Ovčáry – Říčany 2:2, Velim – Polepy 0:1, Kunice – Český Brod 3:0.

1. Kunice 15 12 2 1 50:13 38
2. Velim 15 12 1 2 68:14 37
3. Jirny 15 10 4 1 56:17 34
4. Polepy 15 10 1 4 48:25 31
5. Pečky 15 9 2 4 55:26 29
6. Zeleneč 15 7 3 5 32:24 24
7. FK Kolín B 15 7 1 7 42:40 22
8. Český Brod 15 6 2 7 37:36 20
9. Říčany 15 5 4 6 27:28 19
10. Malešov 15 3 5 7 29:43 14
11. Uhl. Janovice 15 4 1 10 26:53 13
12. Ovčáry 15 3 2 10 26:61 11
13. Kouřim 15 2 2 11 33:66 8
14. Libodřice 15 0 0 15 12:95 0

Skupina D
19. kolo:
Benešov – Podlesí 1:4, Mirošovice – Milín 6:1, Jankov – Nový Knín 3:0, Týnec n. S. – Jílové 6:0, Lety – Petrovice 2:1, Sedlec/ Prčice – Dobříš 1:4, Votice – Teplýšovice 2:0.

1. Dobříš 15 14 1 0 71:9 43
2. Votice 15 9 3 3 31:19 30
3. Jankov 15 9 2 4 44:28 29
4. Lety 15 9 0 6 25:40 27
5. Jílové 15 8 1 6 51:26 25
6. Benešov B 15 6 4 5 25:24 22
7. Nový Knín 15 6 2 7 29:46 20
8. Mirošovice 15 6 1 8 39:42 19
9. Týnec n. S 15 6 1 8 26:37 19
10. Milín 15 5 1 9 29:39 16
11. Podlesí 15 5 1 9 24:39 16
12. Sedlec/Prčice 14 5 0 9 20:29 15
13. Petrovice 15 4 3 8 36:48 15
14. Teplýšovice 14 2 0 12 17:41 6

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

19. kolo: Brandýs/Boleslav – Tn. Rakovník 5:1 (starší), 0:0 (mladší), Velký Borek – Pš. Mělník 2:1, 1:1, Vlašim – AFK Kolín 0:2, 1:0, Králův Dvůr – Sp. Příbram 0:2, 2:1, Kutná Hora – SK Kladno B 1:1, 2:5, Kosmonosy – Sedlčany 2:1, 3:1, Mn. Hradiště – Čelákovice 2:0, 1:1.

Starší
1. SK Kladno 18 16 2 0 77:8 50
2. Benešov 17 15 1 1 52:10 46
3. Sedlčany 17 13 1 3 78:25 40
4. Sp. Příbram 18 11 3 4 58:19 36
5. Brandýs/Boles. 18 11 2 5 44:19 35
6. Velký Borek 18 9 4 5 34:26 31
7. Kosmonosy 17 9 2 6 39:29 29
8. Kutná Hora 18 9 1 8 37:33 28
9. Čelákovice 17 7 0 10 32:38 21
10. Lysá n. L. 17 7 0 10 22:39 21
11. Mn. Hradiště 17 5 2 10 19:32 17
12. Pš. Mělník 18 5 1 12 26:47 16
13. Vlašim 18 4 1 13 20:56 13
14. AFK Kolín 18 2 4 12 15:53 10
15. Králův Dvůr 17 3 1 13 14:83 10
16. Tn. Rakovník 17 1 1 15 13:63 4

Mladší
1. Benešov 17 16 1 0 83:10 49
2. Sedlčany 17 14 2 1 85:22 44
3. Vlašim 18 12 1 5 42:22 37
4. Kosmonosy 16 11 2 3 39:16 35
5. SK Kladno 18 10 3 5 37:22 33
6. Brandýs/Boles. 18 9 3 6 47:25 30
7. Tn. Rakovník 16 8 3 5 27:21 27
8. Čelákovice 17 7 3 7 35:43 24
9. AFK Kolín 18 7 1 10 33:34 22
10. Pš. Mělník 18 6 3 9 43:39 21
11. Lysá n. L. 17 6 2 9 23:48 20
12. Králův Dvůr 17 6 1 10 21:44 19
13. Sp. Příbram 18 4 3 11 26:37 15
14. Kutná Hora 18 4 0 14 21:52 12
15. Mn. Hradiště 17 3 3 11 11:47 12
16. Velký Borek 18 0 1 17 5:96 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
15. kolo:
Brandýsek – SK Rakovník B 2:1 (starší), 4:0 (mladší) Kročehlavy – Milín 6:1, 3:0 kont., Slaný – N. Strašecí 0:3, 4:0, Sp. Kladno – Kralupy 8:0, 6:0, Mníšek p. B. – Dobříš 1:10, 0:6.

Starší
1. Sp. Kladno 13 12 1 0 64:7 37
2. Nové Strašecí 13 11 0 2 61:17 33
3. SK Rakovník B 13 8 1 4 29:10 25
4. Beroun 12 8 0 4 37:22 24
5. Dobříš 13 7 2 4 37:33 23
6. Kročehlavy 13 7 1 5 29:30 22
7. Kralupy 12 6 1 5 31:22 19
8. Mníšek p. B. 12 4 2 6 19:27 14
9. Odolena Voda 11 3 1 7 19:28 10
10. Brandýsek 12 2 0 10 6:43 6
11. Milín 13 1 1 11 14:81 4
12. Slaný 13 1 0 12 17:43 3

Mladší
1. Dobříš 13 10 1 2 67:15 31
2. Odolena Voda 11 9 2 0 47:6 29
3. Sp. Kladno 13 9 1 3 48:10 28
4. Slaný 13 7 2 4 37:10 23
5. Kročehlavy 13 7 1 5 34:24 22
6. Nové Strašecí 13 5 3 5 37:31 18
7. Beroun 12 5 2 5 29:23 17
8. Mníšek p. B. 12 5 1 6 22:27 16
9. Rakovník B 13 5 0 8 32:35 15
10. Brandýsek 12 3 1 8 18:67 10
11. Kralupy 12 2 2 8 28:34 8
12. Milín 13 0 0 13 3:120 0

Skupina B
15. kolo:
Brandýs/Boleslav B – Benátky n. J. 4:3, 6:0, Poděbrady – FC Mělník 0:1, 2:2, Libiš – Velim 1:1, 2:1, J. Lhota – Nymburk B 4:0, 2:1, Pečky – Milovice 0:3, 2:0, Semice – Český Brod 4:2, 0:16.

Starší
1. Velim 14 12 1 1 66:8 37
2. Brandýs/Bol. B 14 12 1 1 58:18 37
3. Benátky n. J. 14 9 1 4 55:18 28
4. Libiš 14 7 4 3 28:21 25
5. Milovice 14 6 3 5 16:23 21
6. FC Mělník 14 6 1 7 22:30 19
7. Nymburk B 14 5 3 6 32:38 18
8. Český Brod 13 5 2 6 32:23 17
9. Jestřabí Lhota 14 5 1 8 16:32 16
10. Sadská 13 3 3 7 21:31 12
11. B. Poděbrady 14 3 2 9 21:60 11
12. AFK Pečky 14 2 4 8 11:44 10
13. Semice 14 2 0 12 20:52 6

Mladší
1. Libiš 14 11 2 1 68:11 35
2. Velim 14 11 2 1 61:11 35
3. Brandýs/Bol. 14 10 1 3 79:17 31
4. Český Brod 13 8 3 2 57:9 27
5. Nymburk B 14 8 1 5 57:26 25
6. FC Mělník 14 7 2 5 36:20 23
7. B. Poděbrady 14 6 3 5 56:39 21
8. AFK Pečky 14 5 2 7 20:45 17
9. Milovice 14 5 1 8 19:42 16
10. Benátky n. J. 14 3 4 7 24:35 13
11. Jestřabí Lhota 14 3 2 9 11:45 11
12. Sadská 13 1 1 11 9:72 4
13. Semice 14 0 0 14 3:128 0

Skupina C
15. kolo:
FK Kolín B – Sedlec/ Prčice 0:2 (starší), 1:2 (mladší), Týnec n. S. – Čerčany 2:2, 3:0, Dobřejovice – Říčany 1:14, 0:9, Kouřim – Čáslav B 2:1, 2:3, Kunice – Benešov B 3:1, 6:3.

Starší
1. Říčany 14 13 0 1 56:10 39
2. Čerčany 14 12 1 1 67:13 37
3. Kunice 13 11 0 2 52:9 33
4. Týnec n. S 14 9 1 4 34:16 28
5. Sedlec/Prčice 14 8 1 5 29:29 25
6. Čáslav B 14 6 1 7 29:43 19
7. Sázava 14 6 0 8 28:33 18
8. Dobřejovice 14 6 0 8 27:51 18
9. Benešov B 14 5 1 8 21:29 16
10. Kouřim 14 3 2 9 12:29 11
11. Sl. Jesenice 14 3 1 10 30:50 10
12. FK Kolín B 14 3 1 10 18:45 10
13. Votice 13 0 1 12 8:54 1

Mladší
1. Čáslav B 14 13 0 1 71:8 39
2. Týnec n. S 14 10 3 1 45:9 33
3. Votice 13 10 1 2 43:17 31
4. Říčany 14 7 3 4 45:16 24
5. Benešov B 14 6 4 4 35:24 22
6. Čerčany 14 6 3 5 29:21 21
7. Kunice 13 5 3 5 41:24 18
8. Dobřejovice 14 6 0 8 36:48 18
9. FK Kolín B 14 5 1 8 25:28 16
10. Kouřim 14 4 3 7 21:29 15
11. Sedlec/Prčice 14 5 0 9 36:52 15
12. Sázava 14 1 1 12 16:67 4
13. Jesenice 14 1 0 13 10:110 3

Autor: Vlastimil Dudáček

6.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jak reklamovat koupený dům či byt

Restaurant Day a pečení chleba ve Štolmíři
31

Domácí chléb a jiné dobroty bylo možné ochutnat ve Štolmíři

Festival Brod 1995 se definitivně vrátil do místa vzniku Rock for People

Český Brod /FOTOGALERIE/ – Původně to měla být před třemi lety jen oslava dvacetin festivalu Rock for People, který se na českobrodském hřišti Na Kutilce zrodil, když ale areál přestal stačit, přestěhovali jej pořadatelé do Hradce Králové. Nakonec se ale zrodila tradice – vzpomínkový festivalový den za rok nahradil koncert kapely Stromboli a další rok opět festival.

OBRAZEM: Festival Exploration si užily tisíce fanoušků

Benešov - Dlouho očekávaný festival elektronické hudby v Táborských kasárnách v Benešově skončil. Exploration za uplynulé dva dny ale navštívilo tisíce lidí. Mezi fanoušky byla slyšet jak čeština, tak i angličtina, němčina, francouzština nebo maďarština.

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Radní budou diskutovat s obyvateli sídliště

Kolín – Výjezdní zasedání městské rady se už nekonají jen v příměstských částech Kolína.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení