„Důležité vítězství nejen s ohledem na tabulku, ale hlavně pro navrácení sebevědomí. Dnes se nám povedl začátek zápasu, kdy jsme po pěkných rychlých kombinacích zakončených střelou z hranice vápna vedli už ve 22. minutě dva nula. V 31. minutě jsme nastřelili tyč a ve 44. minutě jsme neproměnili samostatný nájezd. Bohužel v poslední minutě poločasu po chvilkové ztrátě koncentrace domácí snížili na rozdíl jedné branky. Tento gól domácí do druhého poločasu nakopl a hrozili dlouhými nakopávanými balony. V 70. minutě šel Dostál důrazně do souboje se stoperem a bylo to 3:1. Od této chvíle jsme už měli zápas pod kontrolou a vytvořili jsme si další šance," řekl po utkání trenér Velimi Jiří Ptáček.

Branky: 45. Skuhravý – 8. Jansta, 22. a 70. Dostál. Rozhodčí: Pejša. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hrabal, Regner, Seifert – Bečvařík, Srp – Nedbal (68. Jeník), Kesner (75. Vácha), Jansta (65. Zajíc) – Dostál.