Diváci se ani chvilku nenudili. Rozhodly penalty

Velvary – Přestože se hrálo ve velkém vedru, fotbalisté Velvar a Českého Brodu si ani na chvilku nedopřáli oddechový čas. Po devadesáti minutách skončil jejich vzájemný divizní duel skupiny B nerozhodně 1:1, druhý bonusový bod brali domácí, kteří penaltový rozstřel vyhráli 4:2.

11.6.2017

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

Po první vyrovnané půli po změně stran dominovali hosté. Svou převahu ale díky obrannému valu soupeře těžko zdolávali, aby nakonec padli v penaltovém rozstřelu.

Branky padly v rychlém sledu v závěru první dvacetiminutovky. Do vedení poslal Velvarské v 17. minutě Müller, kterému se vyplatilo dokončit sólo Červeného téměř z nulového úhlu. „Naštěstí jsem se trefil," konstatoval autor parádního gólu.

Z vedení se ale domácí radovali krátce. O minutu později vyrovnal Skuhravý. „Povedlo se mi obrat beka o balon a jsem strašně rád, že to tam spadlo," popsal vyrovnání gól talent Českého Brodu Radek Skuhravý.

Ve zbývajících sedmdesáti minutách měly obrany navrch, na čele s brankáři s Měsíčkem a Drápelou.

„Škoda, že jsme neproměnili, zejména ve druhém poločase, své gólovky. Penaltový rozstřel to je skutečně loterie. Tentokrát s lepším výsledkem pro domácí," konstatoval trenér Českého Brodu Zdeněk Šmejkal starší.

„Remíza je asi spravedlivá. Proti velmi dobrému soupeři jsme uhráli maximum, neboť máme pět kluků základu na marodce. Při penaltách jsme měli jednoduše víc štěstí," přiznal trenér Velvar Pavel Janeček.

Branky: 17. Müller – 18. Skuhravý. Poločas: 1:.1
Český Brod: Drápela – Carda, Hrdlička, Marek, Smola – Gajdasz (57. Suk), Skuhravý, Slicho, Skořepa, Michálek (51. Makovský) – Moravec (71. Havlíček).

(Mojmír Strachota)

Autor: Redakce

11.6.2017 VSTUP DO DISKUSE

zahradní kuchyně

Vařit můžete i pod širým nebem

Děti se na trase setkaly se zástupci jednotlivých měsíců.
9

OBRAZEM: Kalendářním rokem prošli během jednoho dne

Holčička narazila do kola projíždějícího auta

Týnec n. L. - K nešťastné události došlo ve středu ráno krátce po sedmé hodině v Týnci nad Labem. Dítě vběhlo do silnice ve chvíli, kdy zrovna projíždělo auto. Holčička, podle našich informací sedmiletá, narazila do kola vozu.

OBRAZEM: V muzeu visí verše malované štětcem

Kolín - Výstava v Červinkovském domě pod názvem Verše malované štětcem, jejíž podtitul zní Polabští malíři ilustrují polabské básníky bude k vidění až do 15. října. Jedná se o knižní edici Polabští básníci, jejíž první svazek vyšel v roce 2012 pod názvem Labe a počet vydaných svazků se dnes již přehoupl přes číslo patnáct.