Souboj dvou celků, které se znají z divizní skupiny B, se rozhodoval až po změně stran. Do černého mířili pouze hráči Nymburka, a to celkem třikrát. Ve sportovním centru nakonec slavili vítězství 3:0.

„Utkání mělo typický charakter zimní přípravy. Přesto se hrálo v poměrně dobrém tempu," přiznal vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

„V první půli jsme byli
o trochu lepší, na šance to bylo 1:1. Nicméně ani jeden tým nedokázal skórovat. Ve druhém poločase, hlavně do třicáté minuty, šel Nymburk víc za vítězstvím. Díky větší bojovnosti vstřelil tři branky. My dvakrát nastřelili tyč a jednu naši dobrou střelu zblokovali hráči soupeře. Přesto si Nymburk za druhou půli výhru zasloužil," podotkl Jan Křen.

Další zápas sehraje Český Brod v sobotu. Od 14 hodin se v rámci zimního turnaje na pražském Meteoru utká s domácím výběrem.

Branky: Grospič 2, Nepovím. Poločas: 0:0.
Český Brod: Bebr – Popovych, Zdeňka, Hrdlička, Smola – Stejskal, Medek, Skořepa, Brož, Makovský – Fikejz. Střídali: Moravec, Šmejkal, Carda, Walter, Lukeš, Jiroušek.