Červené Pečky na jaře poprvé prohrály

Týnec nad Sázavou – Červené Pečky zůstaly poprvé na jaře bez bodu. V 19. kole fotbalové I. A třídy skupiny B podlehly Týnci nad Sázavou 0:1.

7.4.2012 1

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

Týnec nad Sázavou - Červené Pečky 1:0

„Vytvořili jsme si několik šancí, které jsem neproměnili. Kulhánek šel sám na brankáře, Hačka z malého vápna trefil přímo gólmana. Druhý poločas byla naše převaha znatelná, domácí nás ale potrestali v 88. minutě brankou z pokutového kopu. K tomu jenom podotknu, že pokud oni měli jednu penaltu, my jsme měli kopat dvě. Na to se ale nevymlouvám. Paradoxně jsme prohráli s dosud nejhorším soupeřem, ovšem po našem nejslabším výkonu jara,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Miloš Malina.

Rozhodčí: Suchý. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Červené Pečky: Malý – Krátký, Herčík, Holub, Vaňkát – Hačka, Novotný, Slezák, Vohnický (46. M. Kesner) – Kubát, Kulhánek (67. Svoboda).

Kolín dnes předá svou cenu

Kolín - Slavnostní předání Ceny města Kolína za rok 2016 se uskuteční dnes (27. dubna) od 15.30 hodin v obřadní síni radnice.

Lidé na dovolené nechtějí jen ležet u moře, jezdí na výlety

Léto se blíží a na plánování dovolené je opravdu nejvyšší čas. Majitelé cestovních kanceláří dokonce říkají, že nejoptimálnější doba na získání výhodných letních pobytů již pominula.

Hlasujte pro Miss Polabí 2017!

Nymburk /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Vážení čtenáři, i letos máte jedinečnou možnost vybrat nejkrásnější dívku, která se zúčastní finálového večera Miss Polabí 2017. Ten se uskuteční v neděli 21. května v poděbradském divadle Na Kovárně.

Kolín uvidí na 1. máje špičkovou atletiku

Kolín - Letošní atletická sezóna o tomto prodlouženém víkendu startuje naostro. V neděli a v pondělí čekají závodníky i diváky dva velké tradiční kolínské závody – půlmaratón Kolín – Velký Osek – Kolín a Polabské závody.