Břežany v Sokolči neuspěly

Sokoleč – Na půdu favorita odjížděli s jedenácti hráči. Přesto chtěli navázat na výkon z minulého kola a i v neděli soupeře potrápit. Břežanští fotbalisté však předvedli pouze svůj průměrný výkon, což je na nejnižší krajskou soutěž málo a ze Sokolče si tak přivezli prohru 0:6.

11.10.2015

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

„V prvním poločase se nám dařilo soupeři vzdorovat. Domácí hráli na nakopávané balóny, ze kterých nás výrazně neohrozili i proto, že hodně z nich skončilo odmávaným ofsajdem. Měli jsme i několik náznaků, ale v zakončení jsme zbrklí a nedokážeme situaci dobře vyřešit. Pak jsme bohužel inkasovali gól do šatny po individuální akci," popsal první poločas hrající trenér Břežan II Michal Pikner.

„Jak to u nás bohužel bývá zvykem, ve druhé půli nám došly síly a z toho pramenily chyby, které domácí trestali. Nemůžeme střídat, protože není koho. Soupeř pak zcela ovládl hřiště a navyšoval skóre," posteskl si Pikner.

Branky: 43. Němec, 60. Auer, 66. vlastní P. Mišák, 70., 71. a 74. Čáp. Rozhodčí: Radina. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Břežany II: Zeman – Karban, P. Mišák, V. Mišák, Trejbal – D. Svoboda, Pikner, Bárta, Štolc – Hladík, Borovička.

Autor: Jan Břečka