Břežany nestačily na Sadskou

Břežany II – Utkání týmů z chvostu tabulky příliš fotbalové krásy nenabídlo. V bojovném utkání byli nakonec šťastnější hosté, kteří vstřelili vítěznou branku deset minut před koncem. Břežany tak po prohře 1:2 se Sadskou stále na první body v I. B třídě čekají.

18.10.2015

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

„Utkání dneska moc fotbalovosti nenabídlo. Soupeř se hned zkraje utkání dostal do vedení, nám se ale do poločasu podařilo vyrovnat. Ke konci druhého poločasu jsme propadli při akci hostů a ti nás potrestali," popsal průběh zápasu hrající trenér Břežan II Michal Pikner.

„Bod by byl asi spravedlivý, vzhledem k vyrovnanému průběhu zápasu. Bohužel soupeř dokázal akci z 80. minuty přetavit ve vítěznou branku a z naší strany už to byla jen křeč, která nás k vyrovnání nemohla dovést," dodal Pikner.

Branka: 42. Pikner. Rozhodčí: Zoufalý. ŽK: 3:2. Diváci: 55. Poločas: 1:1.
Břežany II: Zeman – Karban, P. Mišák, V. Mišák, Trejbal – D. Svoboda, Pikner, Bárta (75. Borovička), Štolc – Hladík, Stejskal.

Na dovolenu bez starostí? Odpojte sporák a pusťte alarm

Kolínsko /INFOGRAFIKA, ANKETA, ROZHOVOR/ - Období letních dovolených je tu. Mnozí se vydají k moři i na další atraktivní místa, aby si zde odpočinuli od starostí. Odjezd na dovolenou ale vyžaduje i přípravy. Přichystat se lidé musí jak na cestu, tak i na to, že jejich obydlí zůstane pár dní prázdné.

Tipy na kulturní akce na Kolínsku. Vyberete si?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí na Kolínsku. Kam se vydáte?

Kouřim - Bylinky a pověry hrály prim ve večerním programu, který byl na Svatojánskou noc přichystaný v kouřimském skanzenu.

Kateřina Šafránková na ME družstev sedmá

Kolín - Poslední prodloužený červnový víkend patřil vrcholné evropské soutěži týmů – Mistrovství Evropy smíšených družstev mužů a žen. Český tým postoupil do nejvyšší ze čtyř skupin, tzv. superligy, v níž se po vyloučení Ruska utkalo 11 nejlepších týmů Evropy.