VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: TPCA opustí 250 zaměstnanců, firma nabídne vysoké odstupné

TPCA opustí 250 zaměstnanců, firma nabídne vysoké odstupné

Kolín – Automobilka TPCA v úterý seznámila své zaměstnance s programem dobrovolných odchodů. Opustit společný podnik japonského a francouzského výrobce automobilů má 250 lidí.

Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 37 PŘÍSPĚVKŮ

A co NYK?
Nezaregistrový uživatel 20.6.2012 reagovat
A co bude s NYKEM? je pravda,jak se říká,že to koncem roku zavřou?
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Bohužel
ano.Logistyku si zabezpeči TPCA sama.Uplatní tam hlavně přednostne své zaměstnance.
Nahlásit
Re: Bohužel
To by TPCA musela nejdřív vlastnit aspoň jeden kamión
Nahlásit
Re: Re: Bohužel
Nechápu,jak můžeš napsat,že by TPCA musela vlastnit aspoň 1 kamion.TPCA je automobilka a ne logistická firma.Takovéhle podniky si dopravce,který přijede na čas a odveze nebo přiveze co potřebuje,najímají.A věř,že takových dopravců je spousta.
Nahlásit
už aby
tu automobilku zavřeli úplně! A ty naplaveniny zase vandrovali dál. Ve městě bude klid jako dřív a sníží se i kriminalita na úroveň před tpca. Nám kolíňákům tpca nepřinesla nic pozitivního.
Nahlásit
Re: už aby
Ty jseš ale kokot!!!
Nahlásit
SVATÁ PRAVDA JĚŠTĚ ASPON 1500 LIDÍ V DALŠÍ VLNĚ
Nahlásit
Nezaregistrový uživatel 21.6.2012 reagovat
Jéje....ty jsi ale silný boreček,že máš takové kecy debilní!! Bych ti to vysvětlil ručně stručně,ať víš,jak tvrdá je pěst dobrých lidiček z Moravy!!
Nahlásit
kolíňáci
budou splácet dluhy související s automobilkou ještě několik desetiletí. Takže daně z nemovitostí se nám kvůli tpca jen tak nesníží a místo oprav ulic se budou splácet úvěry na byty pro přivandrovalé zaměstnance tpca, kteří v těchto bytech nadělali statisícové dluhy na nájemném.
Nahlásit
Re: kolíňáci
Kdyby jenom na nájemném. Viděl jste jak ty domy vypadají uvnitř? Ani zadarmo bych tam nebydlela... S prominutím HUM*S... :/
Nahlásit
Re: Re: kolíňáci
ano ty zdevastované domy jsem viděl, neboť jsem tam prováděl opravy toho co místní obyvatelé z řad automobilkářů zničili
Nahlásit
Re: Re: Re: kolíňáci
NENÍ TO DALEKO K CHANOVU NEJLEVNĚJSI BY TO BYLO ZBOURAT A OBNOVIT TAM DĚTSKÉ DOPRAVNÍ HRISTE
Nahlásit
Re: Re: Re: Re: kolíňáci
k chanovu to nemá daleko,ale sráth se svym psem mi sem před vchod lezeš,co?zkusil bys to i v chanově?jo a od kdy ten tvůj chanov stojí na dětskym dopravnim hřišti?probuď se,kolíňáku.evidentně si úplně stejná náplava...
Nahlásit
Re: Re: kolíňáci
Již 8 let pracuji v TPCA, čtyři roky bydlím v bytě na kasárnách. Rozhodně náš vchod nevypadá tak, aby se dal označit slovem "humus". Kromě poškrábaných stěn na chodbě od malých děcek, vypadá úplně normálně. Dokonce mohu říci, že lépe než některé vchody v bytovkách u plavečáku. Nicméně nevím, jak to vypadá v ostatních domech...Stejně tak ani vy určitě hodnotíte podle jednoho konkrétního vchodu. V každé komunitě se najdou více a méně přizpůsobiví jedinci. Neházejte všechny do jednoho pytle.
Nahlásit
Víš o tom všem úplné hovno!!Jen závist z tebe mluví!!
Nahlásit
Nezaregistrový uživatel 23.6.2012 reagovat
ale za ty dluhy poděkujte státu a ne lidem z TPCA. Kdo dal záruky, které nakonec nesplnil???
Nahlásit
Nevděční Kolínáci
Ty vole vy bando Kolínských tupců!!Víte o všem hovno a pořád je slimtáte !!Automobilka chystá nový model..je naplánován na rok 2014 a v případě uspěchu a neuspěchu se i tak bude vyrábět nejméně 5-7 let..tak že nás se tak rychle nezbavíte.Co se týče Bytů na Vodárně ..já osobně mám byt 101m..s obrovskou terasou ,kterou by mi mohl závidět kdejaký Kolínák a to za 8800 měsíčně.To že tady bylo ze začátku pár jedincu..pubertáku ..co se k tomu neuměli chovat..to je snad všude!!Žiju na Vodárně 3.5 roku a žádné výtržnosti už zde neregistruji.Spíše mi dělá starost ,že město tady ted stěhuje Kolínáky a zatím co jsem viděl ...tak to jsou zatím lidé hodně pod uroven!!Asi to dělají schválně!!
Nahlásit
Nevděční Kolínáci
Ty vole vy bando Kolínských tupců!!Víte o všem hovno a pořád je slimtáte !!Automobilka chystá nový model..je naplánován na rok 2014 a v případě uspěchu a neuspěchu se i tak bude vyrábět nejméně 5-7 let..tak že nás se tak rychle nezbavíte.Co se týče Bytů na Vodárně ..já osobně mám byt 101m..s obrovskou terasou ,kterou by mi mohl závidět kdejaký Kolínák a to za 8800 měsíčně.To že tady bylo ze začátku pár jedincu..pubertáku ..co se k tomu neuměli chovat..to je snad všude!!Žiju na Vodárně 3.5 roku a žádné výtržnosti už zde neregistruji.Spíše mi dělá starost ,že město tady ted stěhuje Kolínáky a zatím co jsem viděl ...tak to jsou zatím lidé hodně pod uroven!!Asi to dělají schválně!!
Nahlásit
Nevděční Kolínáci
Nahlásit
Re: Nevděční Kolínáci
Nestačilo to jednou?
Nahlásit
Nevděční Kolínáci
Nahlásit
hoho
Vy jste holata z Kolína
Nahlásit
BANDA
Bude lepší když odtáhnou nekam na Ukrajinu,stejně je to všechno spolek nejakých polocikánů a bude tady klid a po nocích ticho
Nahlásit
Re: BANDA
Že nemáte ani kapku studu se tak trapně vyjadřovat. Co si o sobě vůbec myslíte. Můj názor je, že jste zamindrákovanej trouba, kterého určitě již dávno z TPCA vyhodili za neschopnost.
Nahlásit
Re: Re: BANDA
ne nevyhodily já bych Tam nikdy nešel a nejsem zamindrákovanej jenom tady dlouho žiju a vidim rozdil mezi tim kdyz tady tpca nebylo a tim kdyz tady je TAHNETE VODSUD DO P RDELE
Nahlásit
Re: Re: Re: BANDA
To bys teprve poznal, jak se v regionu projevuje nezaměstnanost a vše s tím spojené, když by TPCA skončilo a propustilo všech 3tis. lidí najednou. Kdybys totiž o TPCA něco věděl (hospodské kecy se nepočítají), tak bys věděl, že tam pracují z 90% češi a 75% jich bydlí do 50km od Kolína. Z toho jich je polovina opravdu místních, nikoliv přistěhovalců z jiných krajů. Vím, že na tahle fakta ty a tobě podobní žvanilové z hospody neslyšíte...
Nahlásit
Re: Re: Re: BANDA
takže úplně stejnej šmejd jako ty na který nadáváte,jen ste přitáhnul o chvíli dříve-podobnej osud jako ty,co se tu prsej jaký jsou kolíňáci
Nahlásit
KH
Záživná diskuze, co maj řikat v KH, tam je teprve verbeš ve Foxu.
Nahlásit
Re: KH
to jo , ale bohužel velké množství té verbeže z Foxu bydlí v Kolíně na ubytovnách. Takže zavřít Fox i TPCA a bude vymalováno :-)
Nahlásit
Cože???
Nezaregistrový uživatel 22.6.2012 reagovat
Nevím,kdo tady píše že v tpca není verbež,když je to samej moravak,polak s trenkama tejden neměněnýma .Pardon jen s čtýřdeníma!Jako patriot Kolína můžu říct, pravda je ta,že kriminalita pochází z Vodárny a Kasáren.To potvrzjí i samotní zaměstnanci návštěvama non-stopů atd.To nemůže nikdo popřít,že tu potratili pubertu a zadlužili sami sebe na několik let.Takže to jsou převážně zaměstnanci chudáci-žebráci čekající na výplatu.
Nahlásit
Re: Cože???
Nezaregistrový uživatel 22.6.2012 reagovat
Blbec nakonec:-))))))
Nahlásit
Re: Cože???
Pán je patriot.A podle čeho tak sám sebe posuzujete?
Nahlásit
elita z Kokotína
Nevím, jak jste přišli na to, že sem přitáhli cikáni a spol kvůli TPCA!!! Tahle verbež tady byla vždycky, kolíňáci jste jeden velkej pytel nevděčných sraček...
Nahlásit
Re: elita z Kokotína
Jiří víš co? sbal si to a zmizni odsud.Ať to píše kolínský patriot nebo ne,prostě si tady chtějí lidé užívat klidu a ten tady byl dokud se zde neobjevila ta obludná fabrika a nezaměstnala zde individua podobná tvé osobě.Jo ,pravda je ,že vláda slíbila pomoc ,jen si udělala u ovčanů body a pak se na Kolín vy.s.rala.A co z toho ten patriot má? Bordel,hluk,kriminalitu,ožralce,řvoucí po nocích slovensky,cikánsky,polsky a severomoravsky,plné ucpané ulice,pošty,úřady atd.a hlavně dluh jako krá.va.Až vás fabrika postupně vyndá všechny a odstěhuje se do Mongolska,tak co tady bude? vybydlené sídliště,kde nikdo nebude platit nájem a budete krást,loupit a dělat bordel.to je ta podobnost Chánovu...Napiš mi ,když jsi tak chytrý alespoň 3 rozumné a podložené argumenty ,čím TPCA přispěla kolínským patriotům na zkvalitnění jejich života ve svém rodném městě?Prospěch z toho možná mělo pár lidí z radnice,kteří tam zrovna sedeli.Ty si dneska žijou.To by taky bylo zajímavé vyšetřit......
Nahlásit
Re: Re: elita z Kokotína
Nezaregistrový uživatel 24.6.2012 reagovat
Anonymita internetu dává některým jedincům sílu. Tak to vypadá, že než tu bylo TPCA, tak po nocích nikdo nikde neřval.Nonstop bary se otevřely, až po rozjezdu TPCA.Cikáni v Zengrovce taky byli v pohodě. Pokud vím, do bytů na Vodárnu a Kasárna se už stěhují i obyvatelé Kolína, kteří s TPCA nemají nic společného. Ale "patrioti" si pořád budou na něco stěžovat.
Nahlásit
Re: Re: Re: elita z Kokotína
Nezaregistrový uživatel 25.6.2012 reagovat
akorát ne obyvatelé ale verbež kolínska se tam stěhuje
Nahlásit
Re: Re: Re: elita z Kokotína
Nezaregistrový uživatel 27.6.2012 reagovat
verbež k verbeži tam stěhujou :-)
Nahlásit

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení